BENEVO

Najpredávanejšie

benevo dog organic 2kg 1000px o
 
od €11,90
benevo puppy dogee sk (2)
 
od €11,90
2 položiek celkom
benevo dog organic 2kg 1000px o
od €11,90

Krmivo pre psov, Benevo Adult Organic BIO je výživovo kompletné a vyvážené vegánske krmivo pre psov, certifikované ekologickou organizáciou Organic Food Federation UK a...

Kód: 6563/2 K
benevo puppy dogee sk (2)
od €11,90

Benevo pre šteniatka je kompletné vegetariánske/vegánske krmivo so špeciálnou receptúrou bez obsahu pšenice, čo je ideálne pre tých psov, ktorí tiež trpia...

Kód: 6560/2 K

Vegánske krmivo pre psov BENEVO

Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.

Produkty a krmivá výrobcu Benovo sú schválené spoločnosťou Vegetarian Society UK, Vegan Society UK a PETA, a neobsahujú umelé farbivá, GMO suroviny, vedľajšie živočíšne produkty a deriváty. Získali  tiež maximálnych 100 zo 100 bodov časopisom Ethical Consumer Magazine.

Veríme, že Benevo predstavuje plnohodnotnú alternatívu k mäsovým produktom pre domáce zvieratá. Nahradili sme dôležité živiny nachádzajúce sa v mäsových produktoch biologicky dostupnými, rastlinného pôvodu. 'Benevo', pochádza zo slova 'Benevolent', značiaci podporu blahobytu a šťastie druhých. 

  • bez pšenice
  • bez GMO
  • s bio certifikátom
  • s obsahom prebiotika FOS
  • Foil Fresh balenia

Bio vegánske granule pre dospelých psov a šteňatá od Benevo sú nutrične kompletné a vyvážené krmivo s bio certifikátom vydaným britskú Organic Food Federation a je vyrábané na základe licencie od britského spolku bio poľnohospodárov a pestovateľov (Organic Farmers & Growers UK), pričom bolo prvým kompletným vegánskymi bio žrádlom pre psov vyrábaným v Spojenom kráľovstve.

Tieto bio granuly sú vyrobené podľa bezpšeničné receptúry, neobsahujú ani umelé príchute alebo farby. Obsahujú pridanej prebiotikum na podporu trávenia. Sú schválené spolkom vegetariánov aj spolkom vegánov.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.