Simple Solution čistič kobercov OXY ORANGE - sprej 750ml

Neohodnotené
Značka: Simple Solution

Enzymatický čistič na koberce obsahuje triple-Oxy formulu, ktorá rýchlo odstraňuje ťažké škvrny a zápach od domácich zvierat. Správnym odstránením nečistôt a pachu zabránite napríklad ďalšim preznačkovávaním toho istého miesta.

Dostupnosť Nedostupné
Môžeme doručiť do:
10.8.2023
Možnosti doručenia
Kód: 8189
€8,69 / ks €1,16 / 100 ml
Simple Solution čistič kobercov OXY ORANGE - sprej 750ml
Neohodnotené
Značka: Simple Solution

Carpet Cleaner OXY Orange - Enzymatický čistič na koberce - sprej obsahuje špeciálnu tekutinu zn. Simple Solution, ktorá efektívne eliminuje pachové baktérie, ktoré spôsobujú nepríjemný pach. Odstraňovač má osviežujúcu pomarančovú vôňu a 3-násobok oxy - účinnej látky oproti Simple Solution Stain and Odor Remover. Spoľahlivo odstráni moč, výkaly alebo aj víno. Tento sprej je špecálne určený na koberce, čalúnenie nábytku, posteľnú bielizeň a všetky ostatné vodotesné povrchy. 

  • obsahuje triple-Oxy formulu, ktorá rýchlo odstraňuje ťažké škvrny a zápach od domácich zvierat
  • odstraňovač má osviežujúcu pomarančovú vôňu
  • efektívne a natrvalo odstraňuje škvrny a pach moču namiesto toho, aby ho len maskoval. Prevencia proti opakovanému preznačkovávaniu toho istého miesta
  • bezpečné používanie okolo detí a domácich zvierat, ak sa používajú podľa pokynov

Baktérie a enzýmové produkty kôli schopnosti hĺbkového čistenia preukázali svoju vysokú účinnosť na plochách ako sú koberce, textílie a čalúnenie.

Väčšina čistiacich prostriedkov pre domácnosť obsahuje detergenty a fosforečnany, ktoré len zápach prekrývajú, škvrny vybielujú a nie odstraňujú. Navyše tieto produkty sa ukazujú ako neúspešné pri odstraňovaní škvŕn od domácich zvierat, čo spôsobuje, že nečistoty zostávajú a pachy sa neodstránia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: