Garmin Alpha 50 + T5 + SK/EU TOPO

Kód: 7196
3 hodnotenia
Značka: Garmin
ZADARMOZADARMO
garmin gps alpha 50 dogee sk
€799 / ks €799 / 1 ks
4 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
14.10.2022

Unikátne moderné zariadenie na GPS lokalizáciu psa/psov kombinujúce technológiu GPS, GLONASS a VHF pre dokonalý príjem signálu a sledovanie za akýchkoľvek podmienok s podporou nastavenia geo-zón s upozorneniami. Obsahuje Topografické mapy v cene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Novinka pre sledovanie psov s tlačidlovým ovládaním, jasným displejom  a novým obojkom T5 . S kombináciou technológií GPS, GLONASS a VHF máte prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke, v akomkoľvek prostredí. T5 obojok je vybavený GPS/GLONASS príjimačom pre dokonalý príjem signálu a sledovanie za akýchkoľvek podmienok prostredia s podporou novej funkcionality pre nastavenie geo-zón s upozorneniami.

MORE CONTROL - umožňuje podľa potreby vzdialene spustiť vibráciu alebo zvukové upozornenie na obojku.

HIGH UPDATE RATE - obnovovacia frekvencia obojku už od každé 2,5 sekundy pre častejšiu aktualizáciu polohy psa.

REMOTE LIGHT - aktivujete LED diódu integrovanú do obojku pre lepšiu bezpečnosť a viditeľnosť. LED osvetlenie je viditeľné do vzdialenosti 90m.

RESCUE MODE - po spustení sa obojok prepne do úsporného režimu s cieľom predĺžiť výdrž batérie.

 Najväčšie prednosti a vylepšenia Alpha 50

SLEDOVANIE AŽ 20-tich PSOV SÚČASNE

RÝCHLA OBNOVOVACIA FREKVENCIA POLOHY OBOJKU - s nastavením pre aktualizáciu polohy od 2,5 sekundy.

DISTANCE ALERTS - nastavte si rádius pre spustenie upozornenia pokiaľ sa pes dostane mimo zvoleného rádius v danej geozóne.

METRIKY LOVU - každý lov alebo výchadzku do lesa môžete vyhodnotiť a mať tak prehľad o vzdialenosti, čase a pod...

Zariadenie Alpha 50 a T5 používa rádiovú VHF technológiu k zisťovaniu polohy psov vo svojom prostredí. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi. Produkty Alpha 50 + T5 sú schválené na používanie v niektorých krajinách EÚ, vrátane Slovenska. Priemyselná norma CE pod číslom CE0470(!) a CE0681(!). Používanie je povolené v niektorých krajinách Európy na konkrétnych frekvenciách.

Novinka pre sledovanie psov s tlačidlovým ovládaním a jasným displejom aj v slovenskom jazyku Simultálne sledovanie kombinácie amerických satelitov GPS, ruských GLONAS a VHF prenosu pre lokalizáciu aj v najnáročnejšiom teréne Rozšíriteľný na 20 psov GPS sledovani Zariadenie je vybavené mapou Slovakia Topo a TOPO EURO, vychádzajúcich zo zdrojov v mierke 1:100 000 Prispôsobiteľná frekvencia aktualizácie pohybu psa (2,5, 5, 10, 30, 120 sekúnd) Zariadenie je vodotesné- odolné voči namočeniu a postriekaniu vodou (IPX7 certifikácia) Napájanie vysielača je zabezpečené dvoma batériami typu AA (nie sú súčasťou balenia), ktoré sa dajú jednoducho vymeniť Zariadenie je vybavené 3D kompasom pre ľahšiu orientáciu v neznámom teréne Slot na SD kartu na nahrávanie ľubovoľných máp z edície TOPO alebo cestné Produkt a jeho použitie je schválené pre lokalizáciu loveckých psov na Slovensku. Prevádzkovanie zariadenia na území Slovenskej republiky je možné na základe podmienok určených v individuálnom povolení na používanie frekvencie.

Podrobnosti k zmenám a podmienkam používania nájdete na uvedenom odkaze:  »» Astro Legal ««

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.