Topvet sirup pre kone kĺbová výživa Artroregen Eq 1000ml

Neohodnotené
Značka: TOPVET

FORMA: sirup
POUŽITIE: doplnková výživa - kosti a kĺby
PRE KOHO: kone
DRUH KRMIVÁ: doplnky stravy

Dostupnosť 4 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 17736
€21,05 –5 % €19,95 / ks
Topvet sirup pre kone kĺbová výživa Artroregen Eq 1000ml
Neohodnotené
Značka: TOPVET
kĺbová výživa pre kone atroregen topvet
€21,05 –5 %

Veterinárny prípravok pre kone

Artroregen Eq - originálna receptúra spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát) a unikátny bylinný komplex (šišiak bajkalský, bršlice kozia noha, praslička roľná vňať, hrdzavo vňať). O vyššie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú vhodné na preventívne a regeneračné použitie u športových, pracovných i rekreačných koní všetkých vekových kategórií.

Zmierňuje bolesť poškodených kĺbov a zlepšuje hybnosť a výkonnosť. Odporúčame užívať preventívne od 3 mesiacov veku a ako podporu terapie koní s poškodenými kĺbmi.

Glukosamín sulfát - je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Je dôležitou súčasťou nutnou pre optimálny rast chrupavky, jej regeneráciu a spomalenie deštrukcie.

Chondroitín sulfát - je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Aktívne viaže vodu, čím hydratuje chrupavku, spomaľuje deštrukciu chrupavky.

Kyselina hyalurónová - zabezpečuje optimálnu lubrikáciu kĺbu, čím bráni poškodeniu kĺbov.

MSM - spevňuje väzy a šľachy a najmä tlmí zápalové procesy. Obsahuje vysoký podiel organicky viazanej síry, ktorá pozitívne pôsobí na poškodené chrupavky.

Bylinná zmes - unikátne bioaktívne výťažky rastlín pomáhajú tlmiť zápalové procesy a majú silný chondroprotektívny účinok. Vykazujú silnú antioxidačnú aktivitu a pomáhajú chrániť kĺby pred opotrebovaním.

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, Voda, Chondroitín sulfát, MSM, Lieh, Kyselina hyalurónová, Šišiak bajkalský štandardizovaný extrakt, Kyselina citrónová, Vitamín C, Bršlice kozia noha vňať, Prasliťka rolní

Návod na použitie: Prvých 10 dní (štartovacia dávka) podávajte 6 ml na 100 kg ž. hm. zvieraťa. Následne (udržiavacia dávka) podávajte 3 ml na 100 kg ž. hm. po dobu 2-3 mesiacov. Následne vysaďte na 3 mesiace a kúru opakujte. Je možné podávať dlhodobo. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Zlepšenie stavu je možné sledovať od 10. dňa používania.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Nepoužívať u koní, ktorých mäso je určené na ľudskú spotrebu.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Dodatočné parametre

Kategória: KONE
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: