KH kolagénový doplnok výživy pre psov - Chondro Ball 500g

Neohodnotené
Značka: KH

Kolagénová guľa s Chondroprotektívmi - to je kompletná a veľmi silná výživa kĺbov, väzov a šliach pre psov. Obsahuje vo vysokej miere všetky stavebné zložky potrebné na tvorbu, regeneráciu a udržanie zdravej kĺbovej chrupavky a väzov.

Balenie: 500g

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: 18055
€11,50 –8 % €10,50 / ks
KH kolagénový doplnok výživy pre psov - Chondro Ball 500g
Neohodnotené
Značka: KH
chondro ball pamlsky pre psov
€11,50 –8 %
  • V podobe maškrty - jednoduchá aplikácia doma aj v teréne
  • Finančne dostupná a veľmi praktická, kompletná výživa kĺbov a šliach
  • Vysoká účinnosť vďaka prídavku MSM a Vitamínu C
  • Stačí 1 guľa / 10 kg hmotnosti psa

Zloženie zmesi: základ tvorí extrudovaná zmes krmiva hovädzie roastbeef a tepelne upravená ryžová múka. Ďalej potom: Hovädzí kolagén vločkovaný, Hovädzí kolagén hydrolyzovaný, Rybí tuk, Sušené vajcia, Múčka z vaječných škrupín, Krilová múčka, Glukosamín sulfát, MSM, Pečeňový proteín, morská riasa Kelpa, Vitamín C, Chondroitin sulfát

Obsah živín v zmesi: 
Bielkoviny 30%, Tuk 12%, Škrob 3,5%, Popol 9%, Vláknina 2,5%, Vlhkosť 18%.

Obsah účinných látok v jednej guli / 30 g: Kolagén hovädzí vločkovaný - 3250 mg, Hydrolyzovaný hovädzí kolagén - 2700 mg, Vápnik organický - 1250 mg, Glukosamín sulfát - 1230 mg, MSM - 1200 mg, Fosfor organ 450 mg, Chondroitín sulfát - 250 mg, Jód - 2,5 mg.

 

Naša kolagénová guľa Chondro Ball je chondroprotektívna zmes (látky podporujúce tvorbu a regeneráciu buniek chrupaviek a kostí). Základom účinných chondroprotektívnych látok v guli je naša dlho vyrábaná a v praxi dobre odskúšaná sypká zmes Chondro 4Dogs. V jednej guli s priemerom 35 mm a hmotnosťou 30g je toľko protektívnych živín, koľko akútne potrebuje pes na každých svojich 10 kg váhy. Toto množstvo je teda plne dostačujúce nielen pre prevenciu výživy a ochrany kĺbových chrupaviek, ale aj pre začínajúce bolestivé prípady.


Naša Kolagénová guľa Chondro Ball vyživuje kĺbové chrupavky, podporuje lubrikáciu kĺbovej tekutiny, predchádza problémom s kĺbmi a pomáha už pri vzniknutých pohybových problémoch u psov. Zmes obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupavke bežne vyskytujú. Prítomný vitamín C a MSM ešte viac zvyšujú zabudovanie týchto látok do kĺbového aparátu. Celý obsah je teda skladaný tak, aby bola zaistená maximálna účinnosť a tiež vzájomná podpora jednotlivých živín medzi sebou pre dosiahnutie maximálneho výsledku. Kolagénová guľa má výraznú chuť po surovinách, vôňa je mäsovo olejnatá a psy ju veľmi ochotne prijímajú aj po žrádle alebo v strese a iných nepriaznivých podmienkach.

U šteniat veľkých a obrích plemien je možné začať pridávať kolagénové gule už od 4 - 6 týždňa veku, kedy pozvoľna začína osifikácia bedrového kĺbu. Po túto dobu nezaťažujte šteňa vyššou záťažou - napr. skoky z výšok na zem (z auta, z pohovky, stoličky, atď.), ani nadmerne dlhými vychádzkami, dlhodobým počas, ai. Kolagénové gule umožňujú veľmi jednoduché a pohodlné dávkovanie. Ideálne je podávať gule medzi kŕmnymi dávkami, ale nič sa nestane, keď ich pes dostane aj pri/po kŕmení. Rovnako tak je možné gule podávať pri kŕmení mäsom alebo do varenej zeleniny, ryže, cestovín, mäsových konzerv, atď.

Dávkovanie:
Akútne: Pri bolestivosti kĺbov alebo už poškodených chrupavkách, či u psov vo vysokej záťaži: Na 8 kg hmotnosti psa / 1 ks gule / deň. U veľkých psov nad 50 kg/8 ks/deň. U malých plemien do 10 kg/1 kus/deň. U starých psov s významne poškodeným kĺbovým aparátom podávajte trvalo akútnu dávku. Pri akútnych problémoch platí, že viac je lepšie.

 

Preventívne: 1 ks gule / 10 kg / deň. Nad 50 kg / 6 ks / deň. U veľkých a obrých plemien psov je vysoké riziko poškodenia kĺbového aparátu vďaka ich hmotnosti, často aj genetike. Tieto veľké plemená by mali trvalo dostávať kĺbovú výživu ako doplnok krmiva najneskôr od 6 mesiacov života! Rovnako také riziko je aj u stredných plemien, ak sú vo vysokej záťaži - šport, výcvik, ai.

Preventívne podávajte asi 3 - 4 mesiace, potom je možná (nie však nutná) prestávka na cca mesiac a prípravok opäť začnite podávať. U starých psov, šteniat či psov s poškodením chrupaviek podávajte stále, bez prestávok.

Dodatočné parametre

Kategória: MAŠKRTY VHODNÉ NA VÝCVIK
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: