Dokas maškrty pre psy králičie vnútornosti 100g
Kód: 11662Podrobný popis
Sušené králičie vnútornosti sú chutnou maškrtou pre psov. Balenie obsahuje sušené pľúca, žalúdky a srdiečka. Vhodné aj pre psov trpiacich potravinovými alergiami. Jedná sa o čisto prírodný produkt.
Maškrty Dokas sú bez konzervantov, umelých farbív, dochucovadiel a glycerínu. Vrecko má praktické uzatváranie, maškrty tak zostanú dlhšie čerstvé a voňavé.
Zloženie: králičie vnútornosti (pľúca 44%, žalúdky 29%, srdce 24%), vedľajšie rastlinné produkty, minerálne látky
Analýza: bielkoviny 56,7%, oleje a tuky 20,4%, popoloviny 6,6%, vláknina 0,5%, vlhkosť 7,9%
Psie a mačacie maškrty Dokas podliehajú pravidelným kontrolám kvality nemeckým inštitútom SGS Inštitút Fresenius. Táto nezávislá laboratórium patrí medzi popredné európske spoločnosti testujúci kvalitu potravín.
Maškrty sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou kŕmenia maznáčikov, aj u nich je teda potrebné dbať nielen na chuť, ale aj na zdravé zloženie. U maškŕt Dokas máte istotu, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá a sú počas výroby pravidelne preverované.
Dodatočné parametre
Kategória: | MÄSOVÉ MAŠKRTY |
---|---|
Hmotnosť: | 0.1 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.