Dokas pamlsky pre mačky losos a treska mini steaky 25g EXP.11/2022
Chutné polomäkké maškrty pre mačky z lososa a tresky.
Pozor nová gramáž - 25g
Vysoká kvalita použitých surovín zaručuje výraznú chuť a vôňu. Sú veľmi obľúbené pre svoje prírodné zloženie a drobnú veľkosť.
Maškrty Dokas sú bez konzervantov, umelých farbív, dochucovadiel a glycerínu. Vrecko má praktické uzatváranie, maškrty tak zostanú dlhšie čerstvé a voňavé.
Zloženie: losos 55%, treska 27%, kuracia pečeň, vedľajšie rastlinné produkty, minerálne látky
Analýza: hrubé bielkoviny 35,6%, oleje a tuky 3,6%, hrubé popoloviny 3,9%, vláknina 0,5%, vlhkosť 27,6%
Podávajte ako príležitostný maškrtu. Zaistite dostatok pitnej vody. Po otvorení starostlivo uzavrite zipsom a skladujte v suchu a chlade. Balenie obsahuje kyslíkový absorbér pre uchovanie kvality výrobku.
Maškrty sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou kŕmenia maznáčikov, a tak aj u nich je potrebné dbať nielen na chuť, ale aj na zdravé zloženie. U maškŕt Dokas máte istotu, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá a sú počas výroby pravidelne preverované.
Dodatočné parametre
Kategória: | PAMLSKY PRE MAČKY |
---|---|
Hmotnosť: | 0.04 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.