BEAPHAR Mlieko sušené Lactol Kitty Milk 500 g

Neohodnotené

Náhrada materského mlieka pre osirelé mačiatka, zvýšený obsah proteínu, s cennými vitamínmi, minerálnymi látkami, taurínom, biotínom & DHA, vhodné aj pre oslabené, staršie gravidné alebo dojčiace mačky.

Dostupnosť 1 - 3 dni
Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Kód: 6251
€17,80 / ks €35,60 / 1 kg
BEAPHAR Mlieko sušené Lactol Kitty Milk 500 g
Neohodnotené

Beaphar Lactol je komplexná náhrada materského mlieka, ktorú možno podávať od narodenia až po odstavenie. Zároveň možno mlieko podávať aj ako nutrinápoj mačkám, ktoré sú vystavené vysokým nárokom, starším jedincom alebo dojčiacim aj gravidným mačkám.Bežné kravské mlieko neobsahuje dostatočné množstvo proteínov a olejov, ktoré mladé zvieratá počas prvých dní života nutne potrebujú. Beaphar Lactol má vyšší obsah proteínov, okolo 32%.Navyše obsahuje taurín a biotín, ktoré sú pre mačky veľmi dôležité. Taurín prispieva k zlepšeniu zraku a podporuje aj činnosť srdcového svalu. Biotín pomáha získať zdravú pokožku a krásnu, lesklú srsť.

DHA je dôležité pre kognitívne schopnosti a zrak novorodených mačiatok. Prispieva tiež k urýchleniu tréningu, socializácií a poslušnosti. Toto mlieko obsahuje aj cenné aminokyseliny, vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Venujte svojmu miláčikovi láskyplnú starostlivosť už od narodenia!Beaphar Lactol mlieko:

Komplexná náhrada materského mlieka pre mačiatka vhodné od narodenia až po odstavenie. Slúži ako aj výživné mlieko pre slabé alebo staršie jedince rovnako ako pre gravidné alebo dojčiace mačky. Zvýšený obsah proteínu, okolo 32%: podporuje rast. S aminokyselinou taurín: podporuje činnosť srdcového svalu aj zraku.

S biotínom: pre zdravú pokožku a peknú, lesklú srsť. Bohaté na DHA: urýchľuje tréning, naučenie sa poslušnosti aj socializácie. Komplexné: obohatené o vitamíny, minerály a stopové prvky

Zloženie:
mlieko a mliečne produkty, oleje a tuky, minerálne látky.

Doplnkové látky a nutričné hodnoty:
Vitamín A (25.000 I.E./kg), vitamín D3 (2.000 I.E./kg), vitamín B1 (5.0 mg/kg), vitamín B2 (3.0 mg/kg),vitamín B6 (3 mg/kg), vitamín B12 (60 μg/kg), vitamín C (620 mg/kg) kalcium D-pantotenát (10.0 mg/kg), nicotinamid (20.0 mg/kg), vitamín E (210 mg/kg), biotin (50.0 μg/kg), vitamín K3 (3 mg/kg), E1 [Fe] (80 mg/kg), E2 [I] (0.25 mg/kg), E3 [Co] (0.2 mg/kg), E5 [Mn] (30 mg/kg), E6 [Zn] (50 mg/kg), E8 [Se] (0.2 mg/kg), DL-Methionin (3.000 mg/kg), taurin (3.000 mg/kg).Antioxidanty. B
ielkovina 32.0 % surový tuk 24.0 % popol/popolovina 7.0 % vápnik 0.8 % fosfor 0.7 % horčík 0.16 % vlhkosť 3.5 % draslík 1.5 % sodík 0.5 %

Odporúčané dávkovanie
Príprava: Nasypte Beaphar Lactol do nádoby s teplou, ale nie vriacou vodou a miešajte, kým sa prášok s vodou nespojí. Nechajte mlieko schladnúť na teplotu 38˚C. Beaphar Lactol smie byť pripravené maximálne 24 hodín pred kŕmením, musí byť ale uchované v chladničke, pred použitím pretrepať a zahriate na teplotu 38˚C. Mačke musí byť neustále k dispozícií aj čerstvá, čistá voda. Pre optimálnu starostlivosť odporúčame Beaphar Set. Odporúčame tiež používať sterilné nádoby na krmivo, predovšetkým u veľmi malých jedincov. Pomer: 7 odmerok (cca. 31,5 g) na 100 ml teplej vody. Odmerka je súčasťou balenia (objem cca. 4,5 g).


Vzhľadom k tomu, že škála jedincov, ktorým sa kŕmenie môže podávať, je široká, nemôžeme podať všeobecne platné informácie o dávkovaní, pretože závisí na veku, hmotnosti, veľkosti a plemena. Je dôležité, mačky pravidelne vážiť, aby ste mali pod kontrolou, ako a koľko zviera priberá.

Dodatočné parametre

Kategória: pre mačiatka
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: