Hovädzie kolagénové vločky pre psy 1kg

4 hodnotenia
Značka: KH

Doplnkové krmivo z jemných vločiek črevného kolagénu. Vysoký obsah bielkovín a prirodzeného kolagénu sa stráviteľnosťou cez 87%. Určené ako doplnok stravy pre psy. 

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
27.3.2023
Kód: 11386
€7,99 / ks €7,99 / 1 kg
Hovädzie kolagénové vločky pre psy 1kg
4 hodnotenia
Značka: KH
Kolagen hovedzie vlockovany dogee
Novinka
4,3 4 hodnotenia

Vynikajúci zdroj čistého, prirodzeného kolagénu s vysokou stráviteľnosťou! Veľmi účinný a lacný zdroj kolagénu ako prevencia proti kĺbovým ochoreniam!

Obsahuje: Jemné vločky črevného kolagénu z hovädzieho dobytka.
Obsah prirodzených živín: Bielkoviny 66,4%, tuk 3,6%, vláknina 0%, popoloviny 0,87%. Vlhkosť 8%,

Energetická hodnota v 100 g: 0,53 MJ / 127 kcal

Ide o úplne novú surovinu na českom i európskom trhu s doplnkami stravy pre psov. Unikátnou technológií sa izoluje a mechanicky spracováva z črevnej sliznice dobytka, ktorá obsahuje veľmi vysoké percento prirodzeného kolagénu a ľahko stráviteľných bielkovín. Túto jedinečnú technoilogii spracovania vrátane výrobku si jej tvorcovia nechali dokonca patentovať ako český vynález.

Odporúčané použitie: Kolagénové vločky sú vhodné pre všetky kategórie psov - menšie, stredné a veľké plemená, pre psov mladého až seniorského veku. Dôležitý doplnok stravy predovšetkým u veľkých a obrích plemien a u psov vo vysokej záťaži.
Hovädzie kolagénové vločky je nutné pred podaním psovi najlepšie krátko povariť, alebo aspoň spariť horúcou vodou a nechať v nej stáť aspoň 2 hodiny - alebo napr. cez noc. Vody dajte asi tak 3 - 5 cm nad povrch vločiek. Po úprave získate asi dvojnásobnú hmotnosť výsledného produktu. Nepodávať v suchom stave!

Uvarené kolagénové vločky je možné podávať aj samostatne ako súčasť dennej kŕmnej dávky - v podstate sa dá povedať ako varené mäso, takže je možné vločky kŕmiť aj s mäsom. Nedávať je však naviac ku kŕmnej dávke, ale nahradiť kolagénom časť mäsa z kŕmnej dávky. Mohlo by inak dôjsť k prekrmovaniu - hnačka, plynatosť. Alebo sa môžu primiešať (cca 20 - 40%) k cestovinám či zelenine pred uvarením - vytvoríte si tak zeleninový sulc - huspeninu. 

Dávkovanie: Uvarené alebo sparené kolagénové vločky podávajte v rovnakých dávkach ako mäso, tzn. asi 20 - 30 g / kg psa.

Skladovanie a spotreba: Suché kolagénové vločky skladujte v dobre uzavretých obaloch v suchu, tme a pri teplote najlepšie do 20 ° C - môžu aj premrznúť. Neklaďte vrecia, alebo vrecúška na betón, kachlice, železo a iný dobre vodivý materiál. Majte je na drevené (napr. Palety), alebo silnejší kartónové podložke, ktorá ho odizoluje od podlahy. Pri dlhšom skladovaní môže inak dôjsť vplyvom rozdielnych teplôt k zrážaniu vlhkosti v mieste dotyku a následnému zaplesnenie.


Uvarené kolagénové vločky vydržia v chlade do cca 5 ° C asi 5 - 7 dní. Alebo si uvarte väčšiu zásobu, rozdeľte do vrecúšok a zamrazte.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍLOHY pre BARF
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: