Dromy Junior DHA pre šteňatá 700g

8 hodnotení
Značka: Dromy

Doplnkové krmivo s obsahom probiotických mikroorganizmov, určené pre doplnenie makro a mikro prvkov, vitamínov, esenciálnych živín a aminokyselín.

Dostupnosť skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 10892
€20,55 / ks €2,94 / 100 g
Dromy Junior DHA pre šteňatá 700g
8 hodnotení
Značka: Dromy
4,4 8 hodnotení

Dromy Junior DHA 700g pre šteňatá + 10% ZDARMA

Junior DHA je doplnkové krmivo pre mladé a rastúce jedince počnúc štvrtým týždňom života až do ukončenia osifikácie kostry. V priebehu rastu a dospievania má organizmus zvýšené nároky na príjem nutrientov, ktoré potrebuje a prijíma z vonkajšieho prostredia pre svoju výživu a vývoj.
Toto doplnkové krmivo je určené pre doplnenie makro a mikroprvkov, vitamínov, esenciálnych živín a aminokyselín. Poskytuje minerály nevyhnutné pre správnu stavbu a vývoj kostí, kĺbov a kostry.

Žraločia chrupavka je mukopolysacharidový komplex obsahujúci kolagén, glukosamín a chondroitín a je bohatým a prirodzeným zdrojom vápnika a fosforu. Tieto čisté účinné látky obsahujú stavebné zložky potrebné pre tvorbu a zachovanie zdravej kĺbnej chrupavky a väzivových tkanív v tele.

Esenciálna mastná kyselina DHA (kyselina dokosahexaenová) je nevyhnutná pri vývoji mozgových štruktúr, zabezpečuje funkčnosť nervovej sústavy, kardiovaskulárneho systému, vyzrievanie zrakového nervu a rozvoj mentálnych funkcií.

Esenciálne aminokyseliny si organizmus nevytvára sám a ich príjem je úplne závislý od kŕmnej dávky. Tvoria stavebné jednotky všetkých bielkovín, ktoré telo vytvára za účelom zabezpečenia jeho životných pochodov a fyziologických funkcií. Ich nedostatok sa prejavuje spomaleným rastom a zníženou imunitou. U psov bol potvrdený pozitívny účinok na zmiernenie príznakov atopickej dermatitídy a u mačiek, podobne ako u koní, na stabilizáciu príznakov astmy.

Sírne aminokyseliny sú nenahraditeľné pre stavbu srsti.

Karnitín sa ukladá v srdečnej a kostrovej svalovine a je potrebný pre metabolizmus mastných kyselín, produkciu energie a premenu tukov ako palivo pre bunky.

Taurín je dôležitý pre správnu funkciu srdca a dosahuje vysoké koncentrácie v srdcovej svalovine, svalovine skeletu, nervovom systéme a v krvných doštičkách. Spolu s karnitínom sú obe zložky vhodné najmä pre mladých jedincov, ktoré spotrebovávajú veľké množstvo energie počas fyzickej námahy.

Odporúčame podávať:
- na prevenciu zdravého vývoja kostry
- gravidným a laktujúcim samiciam
- pri rastových poruchách pohybového aparátu u mláďat a dorastencov v priebehu rýchleho rastu
- na prevenciu srdcového ochorenia DCM (Dilatačná kardiomyopatia)
- na podporu hojenia dermatologických prejavov pokožky
- v priebehu rekonvalescencie po chirurgických zákrokoch najmä v brušnej dutine
- pre psov a mačky - seniorov

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 10-15 kg:
- pri prevencii 1 odmerka denne do kŕmnej dávky
- na zlepšenie kondície 2 odmerky do kŕmnej dávky rozdeliť na polovicu

Dávkovanie pre mačku s hmotnosťou 3-5 kg:
- 1 čajová lyžička denne do kŕmnej dávky

Zloženie:
fermentované kvasnice kmeňa Saccharomyces cerevisiae, bioaktívne kolagénové peptidy - Petagile®, zvápenatené morské riasy rodu LithothamniumEchinacea purpurea, ruža šípová oplodie, fermentované heterotrofné morské mikroriasy, žraločia chrupavka, Yucca shigidera extrakt

Deklarované akostné znaky v 1 kg:
Vápnik 5,9 %, Fosfor 2,9 %, Horčík 1,3 %, Draslík 0,7 %, Sodík 0,3 %
Vitamín C 10 300 mg, Vitamín E 1 330 mg
Taurín 20 200 mg, L – Karnitín 7 000 mg, L- lyzín 5 300 mg, Zinok 2 280 mg, Metionín 2 000 mg

Balenie: 700 g

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o šteniatka a mačiatka
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: