Precision Microbes postbiotiká pre kone a žriebätá 1000ml

Neohodnotené

PRE KOHO: kone
DRUH KRMIVA: doplnky stravy
FORMA: sirup
POUŽITIE: Postbiotické doplnkové krmivo pre stabilizáciu črevného mikrobiomu.

Dostupnosť skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 15821
€26,90 / ks
Precision Microbes postbiotiká pre kone a žriebätá 1000ml
Neohodnotené
precizne microby pre kone
Akcia

Doplnkové krmivo s postbiotikami (biologicky aktívne metabolity baktérií) a baktériami mliečneho kvasenia.

Na stabilizáciu trávenia a dlhodobú rovnováhu črevnej mikrobioty pre kone.

UPOZORNENIE PRE MAJITEĽOV: V prípade akútnych ťažkostí prosím kontaktujte svojho veterinárneho lekára a konzultujte s ním použitie produktu. Pokiaľ u nás kupujete tento produkt pre svoje zviera, malo by ísť o preventívne použitie napr. u koní náchylných na koliky, hnačky počas stresu a záťaže, alebo podpornú kôru počas choroby, liečby (vrátane podávania antibiotík) alebo pri rekonvalescencii. Odporúčame aby ste aj v takýchto prípadoch informovali svojho veterinárneho lekára o používaní prípravku.

Detailný popis produktu
Postbiotické doplnkové krmivo pre stabilizáciu črevnej mikrobioty.

S obsahom biologicky aktívnych metabolitov a baktérií mliečneho kvasenia.

Veľmi vhodné ako prevencia koľko, vredov, hnačiek, kotwasser a ďalších črevných či zažívacích ťažkostí u koní vystavených stresu, u kobýl po pôrode, pre žriebätá v odstave, u koní športujúcich, pri zmenách manažmentu, choroby, dlhom pobyte v boxe a pod.

Postbiotiká obsiahnuté v produkte Precízne mikróby sú metabolity črevných baktérií. Produkcia týchto metabolitov baktériami v čreve je nevyhnutnou podmienkou pre rovnováhu a stabilizáciu črevného mikrobiomu, ako pri akútnych, tak aj chronických problémoch s trávením.

Obsah produktov bakteriálneho metabolizmu priamo v produkte Precízne mikróby zaisťuje neuveriteľne rýchly nástup účinku, pretože postbiotiká regulujú narušenú črevnú rovnováhu okamžite po podaní lieku. Prebiotiká (fermenty anízu, feniklu, sladkého drievka a iné) a baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sú tiež obsahom produktu Precízne mikróby, potom zaisťujú kontinuálnu a dlhodobú stabilizáciu črevného mikrobiomu. To pozitívne pôsobí na celkové zdravie pacienta.

Prípravok je 100% prírodného pôvodu, úplne neškodný pre rastliny, zvieratá, ľudí a vodné živočíchy. Pri manipulácii nie sú nutné žiadne zvláštne bezpečnostné opatrenia. Ide o certifikovanú organickú zmes aromatických látok, bylín a rastlín fermentovaných mliečnymi baktériami. Všetky obsiahnuté zložky sú na zozname EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Každá šarža produktu je testovaná certifikovaným pracoviskom ako "doping-free", neobsahuje dopingové substancie alebo umelé prísady.

Dávkovanie a použitie:
Kôň s hmotnosťou cca 500kg: 100ml denne pridajte do vody alebo krmiva.
Pony: 75ml denne pridajte do vody alebo krmiva.
Žriebä: 50ml denne, perorálne pokiaľ nezačne konzumovať pevnú stravu, potom podávajte do vody alebo krmiva.
Zloženie:
Fermentovaný roztok trstinovej melasy, semená pískavice, anízové ​​semeno, semeno feniklu, koreň sladkého drievka, mäta.

OBSAH: 1 000 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o trávenie
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: