Bardog

HISTÓRIA BARDOG a SUROVINY

 

V roku 2008 bolo v plnom prúde zakladanie firmy Bardog. Hlavným a veľkým záujmom bolo nájsť silného a spoľahlivého partnera pre výrobu granúl, našou prioritou číslo jedna bola a je kvalita a cena.
História a skúsenosti výrobného partnera v Holandsku siaha až do roku 1937. V roku 1992 prebehla veľká rekonštrukcia vo výrobe kde sa podarilo nainštalovať najmodernejšie výrobné linky a všetky technické vybavenie výrobnej haly a k ďalšiemu veľkému rozšíreniu a modernizácii došlo v roku 2009.
Vďaka najmodernejším zariadením a vysokým zameraním na kvalitu a čistotu vstupných surovín sa môžeme ako jedni z mála pochváliť certifikátmi najvyššej kvality GMP a IFS. Náš dodávateľ je špičkou na trhu vo výrobe granúl.

GMP
Výrobca s certifikátom GMP musí spĺňať najprísnejšie normy a predpisy po celú dobu výroby, pričom sa musí každoročne obnovovať. Certifikácia GMP zahŕňa normy obsahuje požiadavky na pestovanie rastlinných komodít, ich spracovanie a ďalšie využitie a nároky na dopravu.
Všetky hodnoty sú pravidelne kontrolované, vyhodnocované a zaznamenávané a sú dostupné až tri roky spätne.

 IFS
Certifikácia IFS slúži pre kontrolu bezpečnosti a kvality potravín. Norma zahŕňa všetky stupne výroby a spracovania poľnohospodárskej produkcie. Prísne podmienky týchto noriem sú kontrolované a vyhodnocované podľa kľúčových kritérií pri monitorovaní celého priebehu výroby. Norma IFS novo zahŕňa aj značenie alergénov a zložiek GMO. Splnenie noriem IFS požadujú niektoré obchodné reťazce pre svojich dodávateľov.

Granule Bardog - záruka najvyššej kvality na trhu
Granule Bardog sa radí medzi absolútnu špičku vo svete krmív.
Krmivo podlieha rade laboratórnych analýz a výskumov. Moderný výrobný závod sa riadi najvyššími normami na kvalitu - GMP a IFS. Pri výrobe sú použité iba najčistejšie prírodné suroviny.

Jedinečnej technológie výroby.
V našej modernej kuchyni navrhnuté pre šetrné spracovanie Vám zabezpečíme čerstvosť a chutnosť vo všetkých granulách pre Vaše miláčikov.
U granúl Bardog je tuk v miešaný rovnomerne do celej granule a nie nástrekom ako je to bežné a tým nemá granule na povrchu tukový povlak a nedochádza ku žltnutiu krmiva. To zaručí vyššiu chutnosť granúl a pes netrpia hnačka.

Suroviny najvyššej kvality
Všetky suroviny sú 100% prírodné. Vzorky vstupných surovín sú uložené až tri roky.
Dodávatelia surovín sú starostlivo vyberaní a sledovaní podľa prísnych kritérií.
V zložení nenájdete pšenicu, sóju ani krv. Všetky granuly sú bez GMO - geneticky modifikovaných organizmov.

Mäsový podiel je vo forme vysoko kvalitné mäsové múčky. Oproti čerstvému ​​mäsu, ktoré obsahuje až 70% vody je koncentrácia živín niekoľkonásobne vyššia.
Vedeli ste, že 20% mäsovej múčky v krmive = 72% čerstvého mäsa?

Garancia trvanlivosti až 18 mesiacov.

KUCHYŇA BARDOG - Z ČOHO varí?
Hlavné zložky

Dehydrované kuracie mäso
Vynikajúci zdroj prirodzenej výživy všetkých psov.
Ľahká stráviteľnosť a vysoká využiteľnosť živín. Vysoký obsah fosforu a vápnika a nízky obsah popolovín.

Dehydrované mäso z lososa

Rybie mäso je zdrojom fosforu, draslíka, vápnika, železa, jódu a selénu. Vďaka nízkemu obsahu sodíka sa granule s rybím mäsom uplatňujú v diétnom stravovaní (sodík zadržiava vodu v tele). Podiel sodíka a draslíka je významný z hľadiska prevencie kardiovaskulárnych ochorení. Podporuje rast a hojenie chrupavkových tkanív.

Dehydrované jahňacie mäso

Všeobecne je veľmi dobre stráviteľné a odporúča sa tak pri dietách a pri alergiách na ostatných mäsa. Je hypoalergénne a pozitívne ovplyvňuje hladiny cholesterolu, takže je veľmi vhodné pre psíkov so srdcovými a cievnymi problémami. Menšie obsah taurínu v jahňacím je kompenzovaný pridaním taurínu do receptúry granulami.

Dehydrované srnčie mäso
Obsahuje väčšie množstvo bielkovín a menšom množstve tuku, takže ich vhodné pri dietách. Je vysoko stráviteľný, chutné a bohatším na minerálne látky - železo, draslík, fosfor a vitamíny skupiny B

Dehydrované kuracie mäso
Obsahuje vysoké množstvo bielkovín s minimum tuku a patrí Medzi nejdietnější mäsa. Je vysoko stráviteľná a má priaznivý obsah minerálnych Látok, najme železa, fosforu, zinku, sodíka, draslíka a vitamínové skupiny B. Morčacie mäso navyše obsahuje esenciálne aminokyseliny tryptofán vo Veľkom množstvo.

Dehydrované králičím mäso
Vynikajúci zdroj bielkovín, ľahko stráviteľnú, najprirodzenejšia potrava. Nie sú známe alergie na králičím mäso.

Ryža
Je v prvo rade zdrojom energie - Sacharidová (uhľohydrátovej) aj rastlinných bielkovín a malého množstvo tukového s vynikajúcim zložením aminokyselín. Ryža je v dietológie psa nenahraditeľná, je to imunologicky najlepšie prijímanou surovinou, zároveň výživou veľmi hodnotná.

Zemiakov
Pre niektoré psie jedinca, zvýšene citlivé na obilniny, sú krmivá z tejto skupiny celoživotné. Použitie zemiakov umožnil až súčasný vedecký a technologický pokrok. "Obyčajne" uvarené zemiaky psovi pôsobí tráviace ťažkosti. Súčasnými technológiami do krmív zapracované zemiaky majú za pôsobenia vysokých teplôt a tlaku pred spracovania škroby (svoju hlavnú súčasť) tak, že ich hodnota sa dokonca blíži stráviteľnosti čistých živočíšnych bielkovín.

 Zelenina
Bohatý zdroj vitamínový. Vďaka vysokému obsahu vlákniny pomáha s trávením a podporuje peristaltiku čriev.

Kukuričný olej
Kukuričný olej obsahuje kyselinu linolovú a esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú vplyv na Zdravie kože a srsti psa. Kukuričné ​​oleja sú tiež zdrojom omega mastných kyselín, ktoré tak nie sú potrebne Dodávať umelo. Kukurica obsahuje aj vysoké hladiny minerálov a ďalšími biologicky aktívne látky.

Kurací tuk
Všetky tuky sú nositeľom chuti a sú veľmi dobre využiteľné. Obsahuj asi dvojnásobné množstvo energie Ako uhlohydráty Alebo bielkoviny a prinášajú psovi pocit sýtosti po nakrmení. V tukoch sa rozpúšťajú vitamíny a dodávajú organizmu esenciálne mastné kyseliny.
V najkvalitnejšie krmivách sú tuky ošetrenie tokoferoly (antioxidačným vitamínom E) a kyselinou askorbovou (vitamínom C).

Repné odrezky
Zaisťujú Lepšie trávenie a určujte páchnuce a ľahko formovanú stolicu Zvieratá. Podporujte peristaltiku a Detoxikácia organizmu.

Ľanové semienka
Vynikajúci zdroj omega mastných kyselín pre kvalitnú šťavu srsti a kože. Povzbudzuje imunitný systém, liečebné sa používa Ako zdroj slizových látok pri zápaloch žalúdka a čriev. Upokojuje trávenie, ochraňuje povrch v čreve pri podráždení.

Kvasnice
Sušené pivovarské kvasnice sú úplne prírodným produktom, obsahuj vitamíny skupiny B, vysoko stráviteľnú bielkoviny, minerálne látky a ďalšími biologicky aktívne látky. Maju Pozitívne vplyv na kvalitu kože a srsti.
Vysoký obsah všetkých esenciálnych aminokyselín.

Chondroprotektíva
Chondroitín a glukosamín
Látky podporujúce pohybový aparát sú vo vyššom psím veku nepostrádateľný. Práve glukosamín a chondroitín obsiahnuté nájmy v želatínovej priečinku znižujú opotrebovaním kĺbový, majú pozitívnych vplyv na celkovú hybnosť, znižujú bolestivosť a riziko následného zápalového procesu.

Lecitín
Lecitín má vplyv na usadzovanie tuku v cievach Vďaka svojej emulgačnej schopnosti, priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi a zabraňuje arteriosklerósy. Lecitín tiez bojuje proti tvorbe žlčových kameňov, blahodarne pôsobi pri kožných problémoch.

karnitín
Karnitín zvyšovala spaľovanie tuků. Viaže na seba mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a napomáha ich premene na energiu.

Granule BARDOG je správna voľba na Kŕmenie pre Vášho štvornohého miláčika zhryzu a presvedčte sa sami.

15 položiek celkom
c7ee2156d949ff69ea4c388b4e2f2140
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€39

Senior Light 22/09 Vyvinuté špeciálne pre starších psov a pre psov s nízkou aktivitou.

Kód: 4791
granule pre psov bardog
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€39,30

55% mäsa - hnedá ryža - zelenina Druh mäsa Kuracie, Morčacie, Králičie Aktivita psa Bežná až vyššia, Vyššia Veľkosť Plemena...

Kód: 3606
granule pre psov bardog
Novinka Tip * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€39,50

Druh Mäsa Morčacie mäso Aktivita Psa Bežná, Nižšia Veľkosť Plemena Obrie, Veľké, Stredné, Malé Vek Psa 1-9 rokov,...

Kód: 3621
granule pre psov bardog
Novinka Tip * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€40,50

Druh Mäsa Losos, Ryba Aktivita Psa Nižšia, Bežná až Vyššia Veľkosť Plemene Obrie, Veľké, Stredná, Malé   Vek Psa...

Kód: 3609
granule pre psov bardog
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€40,70

Druh Mäsa Čerstvé Jahňacie Mäso Aktivita Psa Vo Vývine Veľkosť Plemena Všetky Vek Psa Junior Hmotnosť...

Kód: 3612
vyr 130 duck rice
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€41,20

Granule Duck Rice super prémium sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky požiadavky na výživu všetkých plemien dospelých psov s citlivým trávením a poruchou zažívanie.

Kód: 4782
d7cf76a64666f9b8089c66796d8ba6ff
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€41,90

Granule  Lamb Rice  super prémium sú vhodné pre psov s nízkou, alebo normálne energetickú aktivitou a pre psy s intoleranciou k potravinám.

Kód: 4788
vyr 43Bardog Cham AKS
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€42,30

Druh Mäsa Kuracie Aktivita Psa Vyššia Veľkosť Plemena Obrie,Veľké, Stredné Vek Psa 1-9 rokov...

Kód: 4785
bardog granule top meat 70 dogee sk
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€42,90

Druh Mäsa Kuracie, Jahňacie, Losos, Králičie Vek Psa 1-9 Rokov Aktivita Psa Bežná až Vyššia, Vyššia Veľkosť Psa...

Kód: 3732
granule badog top lamb 60 dogee sk
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€43,10

Druh Mäsa Jahňacie Veľkosť Plemena Obrie, Veľké, Stredné, Malé Aktivita Psa Bežná, Nižšia, Bez Omedzenia Vek Psa...

Kód: 3729
bardog granule top puppy 6é dogee sk
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€43,10

Druh Mäsa Kuracie, Hovädzie, Losos, Králičie Aktivita Psa Bežná, Bežná až vyššia, Nižšia, Vyššia Veľkosť Plemena...

Kód: 3642
granule pre psov bardog
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€48,70

Druh Mäsa Kurča Aktivita Psa Nižšia, Bežná, Vyššia Veľkosť Plemena Obrie, Veľké, Stredné, Malé Vek Psa...

Kód: 3633
Bardog Hypoalergenné granule Hypo Duck 60 30/17 - 12 kg
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€50,20

Kačacie mäso 60% ZELENINA - OVOCIE 12 kg Druh mäsa Kačacie Aktivita psa Nižšia, Bežná, Vyššia Veľkosť plemena...

Kód: 3978
granule pre psov bardog
Novinka Tip * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€51,39

  Druh Mäsa Srnčie Veľkosť Plemena Obrie, Veľké, Stredné, Malé Vek Psa Bez omedzenia Hmotnosť 12 Kg...

Kód: 3615
Bardog Hypoalergénne Grain Free Insect Holistic 12 kg
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€80,50

Druh Mäsa Hmyz Aktivita Psa Nižšia, Bežná a Vyššia Veľkosť Plemena Obrie, Veľké, Stredné, Malé Vek Psa...

Kód: 4077

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.