Primal spirit Iberian krmivo pre kastrované mačky Ham 75% ibérske prasa a bravčová šunka AKCIA 5kg + 1kg ZADARMO

Neohodnotené
Značka: Alpha
Primal spirit Iberian krmivo pre kastrované mačky Ham 75% ibérske prasa a šunka
 
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Ham za studena lisované granule pre dospelé kastrované mačky všetkých plemien s vysokým obsahom čerstvého ibérskeho prasaťa a bravčovej šunky doplnené o hydrolyzovanú ryžu.
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť skladom 4 - 7 dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 16449/1 K 16449/5 K Zvoľte variant
€5,80 / ks €29 / ks od €5,80 / ks
Primal spirit Iberian krmivo pre kastrované mačky Ham 75% ibérske prasa a bravčová šunka AKCIA 5kg + 1kg ZADARMO
Neohodnotené
Značka: Alpha
primal spirit iberian krmivo pre mačky ham
Kúpte viac a ušetríte
Primal spirit Iberian krmivo pre kastrované mačky Ham 75% ibérske prasa a bravčová šunka
 
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Ham za studena lisované granule pre dospelé kastrované mačky všetkých plemien s vysokým obsahom čerstvého ibérskeho prasaťa a bravčovej šunky doplnené o hydrolyzovanú ryžu.
 
- nízky obsah obilnín
 
- BEZ obsahu lepku, mäsokostných múčok
 
- BEZ umelých konzervantov, dochucovadiel a farbív
 
- krmivo bez extrudácie
 
- garancia čerstvých surovín!!
 
V krmive Primal Spirit Iberian sterilized Cat sa nachádza v sušine 75% čerstvého ibérskeho prasaťa a bravčovej šunky. Na výrobu 1kg granúl  sa tak použije až 2,6kg čerstvého mäsa. 

Patentovaná technológia výroby Tenderize v 3. krokoch:
 
1. zmiešanie všetkých čerstvých surovín do jednej masy a macerovanie vo vlastnej šťave, čím sa suroviny stanú ľahšie stráviteľné pre Vaše zviera
 
2. z dôvodu odstránenie vody zo surovín je vzniknutá masa sušená mrazom (najšetrnejší spôsobom, pri ktorom sa zachovávajú všetky nutričné hodnoty surovín a zároveň sa odstráni nebezpečenstvo parazitov nachádzajúcich sa v čerstvých surovinách)
 
3. po vysušení nasleduje samotný proces lisovania za studena, ktorý sa uskutočňuje pri vysokom tlaku a nízkej teplote do 50°C
 
Technológia za studena lisovaných granúl zachováva všetky živiny z použitých čerstvých surovín v krmive a tak je najlepšou alternatívou k surovej "barf" strave.
 
Proces výroby sa uskutočňuje pri pomalom varení (do 50°C) pri ktorom sa nezničia nutričné hodnoty surovín a zachovajú sa všetky zdravé tuky obsiahnuté v čerstvých surovinách. Vďaka tomu sa tuky v krmive neprepaľujú a všetky obsiahnuté tuky pochádzajú priamo z čerstvých surovín bez nutnosti vkladať dodatočný tuk. Za studena lisované granule na seba neviažu vodu z organizmu, čím sa predchádza dehydratácii mačky. Naše granule sa v organizme mačky okamžite rozkladajú a tak do 3 hodín odovzdajú do organizmu všetku svoju energiu.

Línia s použitím jediného zdroja obilnín: 
hydrolyzovaná ryža

Prečo hydrolyzovaná ryža? 
Ryža je vynikajúcim zdrojom energie nevyhnutným pre vyváženú stravu. V porovnaní s inými druhmi obilnín má nízky glykemický index a tak udržiava vyrovnanú hladinu cukru v krvi. Napriek tomu, že je ryža nízkymi alergénom, v našom prípade sme je hydrolyzovali, čím sme rozbili molekulu bielkovín a tak je pre mačky s potravinovou intoleranciou ľahko stráviteľná bez alergickej reakcie.

Zloženie: 
75% čerstvé bravčové z ibérskeho prasaťa (30% bravčová šunka)*, hydrolyzovaná ryža, dužina z repy, pivovarnícke kvasnice, kurkuma 0,02%, taurín 0,01%, L-carnitín. * údaj v sušine

Analýza: 
 N-látky 32%, vláknina 4,8%, tuky 14% (len živočíšne z čerstvého mäsa a rýb), popol 7%, vlhkosť 18%, vápnik 1,6%, fosfor 0,9%, metabolizovaná energia na 1kg: 3249 kCal
 
Bez doplnkových látok: všetky vitamíny a minerálne látky v krmive pochádzajú z čerstvých surovín, ktoré vďaka šetrnej úprave zostávajú v krmive zachované a tak ich nie je potrebné vkladať synteticky. Konzervované vysokým tlakom a zmesou byliniek.

Dávkovanie: 
tabuľka dávkovania je orientačná. Upravte ju podľa potrieb v závislosti od aktivity psa, jeho zdravotného stavu a klimatickým podmienkam.
Váha mačky
Denná dávka v g
2 kg 25 g
3 kg 33 g
4 kg 40 g
5 kg 47 g
6 kg 53 g
7 kg 59 g
8 kg 64 g
9 kg 75 g

 

Pokyny ku kŕmeniu: svojim tvarom a konzistenciou sú vhodné pre kastrované mačky všetkých plemien. Spotrebuje do 15. mesiacov od dátumu výroby. Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo slnečného žiarenia.

Balenie: 1kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: