Dromy doplnok pre kone Imuno 1500g - posila imunitného systému

7 hodnotení
Značka: Dromy

FORMA: granule
POUŽITIE: pre posilnenie imunitného systému, kondície, vitalita
PRE KOHO: kone
DRUH KRMIVÁ: doplnky stravy

Kombinácia biologicky aktívnych látok s probiotikami a s vyväzovačom mykotoxínov pre posilnenie imunitného systému.

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 7868
€30,90 / ks €2,06 / 100 g
Dromy doplnok pre kone Imuno 1500g - posila imunitného systému
7 hodnotení
Značka: Dromy
4,7 7 hodnotení

Dromy Imuno obsahuje účinné látky, ktoré aktívne posilňujú imunitný systém a prispievajú k lepšej obranyschopnosti organizmu koňa.

Probiotické mikroorganizmy so živou, kvasinkovou kultúrou Alltech - YEA SACC ®1026, podporujú obnovu prirodzenej rovnováhy črevnej mikroflóry. Využívajú škodlivé látky spôsobujúce nadmerné prekyslenie tráviaceho traktu a tým vytvára ideálne prostredie pre rast a rozmnožovanie potrebných bunkových mikroorganizmov, ktoré zaisťujú trávenie a vstrebávanie živín z kŕmnej dávky.

Najnovšia generácia s vyväzovačom mykotoxínov Alltech Mycosorb A +, pri prechode tráviacim traktom na seba nadväzuje jak polárne tak i nepolárne mykotoxíny a tým zabraňuje ich absorpciu z tráviaceho traktu do cievneho riečiska. Naviazané mykotoxíny sú vylúčené trusom.

Lyzín - esenciálna aminokyselina, nevyhnutná pre dostupnosť bielkovín. Zásadné pre budovanie, udržanie a podporu vývoja chrbtovej línie a svalovej hmoty. Zlepšuje regeneráciu po fyzickej záťaži, aj v rekonvalescencii, nevyhnutná pre tvorbu hormónov, enzýmov a imunitných protilátok, pre kone ohrozené EHV-1.

DL - metionín - detoxikačná aj antioxidačné aminokyselina, je zdrojom nevyhnutné síry, pomáha z organizmu odstraňovať voľné radikály a ťažké kovy.

Echinacea purpurea, Rakytník rešetliakový, plod Ruže šípovej, extrakt hlivy ustricovej, obsahujú látky s vysokou imuno-modulačné schopností, stimulujúci prirodzenú imunitnú odpoveď organizmu.

Na imunitný systém kone negatívne pôsobí rad faktorov ako napríklad nedostatočná výživa, nevyvážená kŕmna dávka s nedostatkom vitamínov a minerálnych látok, stres, dlhodobá fyzická záťaž, zranenia, nevhodné podmienky ustajnenia, i starobe s ktorým sa efektivita imunitného systému znižuje.

Spôsob použitia (indikácie):
suplementácia nedostatočnej výživy a podpora imunitného systému, pre staré a 
oslabené aj stresované kone, podpora uzdravovanie a zotavovanie po chorobe alebo úraze, pre kone vo vysokej fyzickej záťaži so sklonmi ku krvácavosti EIPH.

Doplnkové krmivo pre kone zloženie v kg:
Rakytník rešetliakový, Echinacea purpurea, Ruža šípová, Alltech - YEA SACC ®1026, Mycosorb A +, Pestrec mariánsky plod, lyzín, Senovka grécka, DL metionín, vitamín C, hliva ustricová extrakt, zinok - Zn.

Zootechnické doplnkové látky v 1 kg: látky zvyšujúce stráviteľnosť, stabilizátory črevnej flóry: Alltech - YEA-SACC ®1026 Saccharomyces cerevisiae ®1026 0,85 x 1010 CFU / kg.

Nutričné ​​doplnkové látky: zlúčeniny stopových prvkov: zinok 3b611 Zn - vo forme chelátu zinku hydroxyanalógu metionínu 5 000 mg.

Aminokyseliny: L-lyzín 50 000 mg, DL-metionín 20 000 mg.
Vitamíny: 3a300: vitamín C: 50 000 mg, 3a700: vitamín E (ako alfatokoferol) 4000 mg ..

Odporúčané dávkovanie pre kone s hmotnosťou 550 - 600 kg:
50 g denne do kŕmnej dávky pre kone s hmotnosťou 550 - 600 kg, po dobu 1 - 2 mesiacov.

Balenie: 1500 g

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o imunitný systém kone
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: