Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom
anadi nahradní dil trojka
€13,50 / ks

Náhradný plastový roh spevnený sklenými vláknami a kovovou vložkou.Balenie: 1ks

Kód: 21310
anadi nahradní dil trojka
€12,50 / ks

Náhradný plastový roh spevnený sklenými vláknami a kovovou vložkou.Balenie: 1ks

Kód: 21309
anadi lezadlo nahradní sroubky
€2,50 / ks

Kompletný set na jedno lehátko Anadi: 11 ks nerezových skrutiek - potrebujete 10 ks, 1 ks je náhradný, 8 ks venčekových podložiek - dávajú sa iba pod skrutkami na nožičkách.

Kód: 21308
nahradní potah na lezadlo ANADI
od €79,90 / ks

Pokiaľ dôjde k poškodeniu poťahu na lehátku Anadi, môžete si zakúpiť nový. Je potrebné zvoliť správny poťah na konštrukciu vášho lehátka: na klasickú konštrukciu, tzn....

Kód: 21305/L
nahradní potah na lezadlo ANADI
od €86,90 / ks

Pokiaľ dôjde k poškodeniu poťahu na lehátku Anadi, môžete si zakúpiť nový. Je potrebné zvoliť správny poťah na konštrukciu vášho lehátka: na klasickú konštrukciu, tzn....

Kód: 21302/XL
lezadlo pre psov anadi massice
od €348,50 / ks

Ležadlá ANADI MASIVE PLUS sú zdokonalenou predošlej verziou, tieto ležadlá majú robustnú kostru 30 x 30 mm s nosnosťou 120 kg bez rozdielu na veľkosť, ktorá zabezpečuje pohodlie...

Kód: 8525/XL
ANADI ležadlo pre psa - poťah PLUS
od €269,30 / ks

Ortopedické ležadlo Anadi pre psa.Veľkosti:  L, XL, 2XLFarba: čierna

Kód: 8522/L
nerezova ochrana lehatka 01
€36,90 / ks

Voliteľné príslušenstvo k lehátku ANADI MASSIVE - nerezová ochrana rohu4 ks v balenie

Kód: 8519
nerezova ochrana lehatka 01
Nerezová ochrana rohu na lehátko ANADI
Skladom do 15 pracovných dní
€29,90 / ks

Voliteľné príslušenstvo k lehátku ANADI - nerezová ochrana rohu na klasickú konštrukciu aj na konštrukciu typu Massive.4 ks v balenie

Kód: 6848
anadi matrace na lezadlo dogee kozena hneda
od €49,90 / ks

Matrac ANADI s podhlavníkom 

Kód: 4767/L
anadi matrace na lezadlo dogee nylon obojstrana
od €25,90 / ks

Matrac pre psa vhodná na ležadlo ANADI všetkých veľkostí. Vytvorte psovi zdravý a ortopedický pelech, ideálny najmä pre psov s problemámi s kĺbmi, alebo s inými zdravotnými...

Kód: 4089/M
anadi matrace na lezadlo dogee
od €56,90 / ks

Matrac ANADI s podhlavníkom

Kód: 3627/L
anadi matrace na lezadlo dogee kozena cierne
od €39,90 / ks

Matrac ANADI s podhlavníkom 

Kód: 1813/M
anadi massive lezadlo pre obrie plemena
od €308,60 / ks

Ležadlá ANADI MASIVE sú zdokonalenou predošlej verziou, tieto ležadlá majú robustnú kostru 30 x 30 mm s nosnosťou 120 kg bez rozdielu na veľkosť, ktorá zabezpečuje pohodlie...

Kód: 1807/HNE4
orotpedicke lezadlo pre psa
ANADI ležadlo pre psa
Skladom do 15 pracovných dní
od €221,90 / ks

Ortopedické ležadlo Anadi pre psa. Veľkosti L, XL, 2XLLehátka vyrábame na objednávku ;-) DOPRAVA ZADARMO

Kód: 1804/HNE2

Priznajme si, že vzhľadom na dnešnú hektickú dobu väčšinu času trávia naši psíkovia v pelechu. Preto sme pri výbere pelechov dbali hlavne na to, aby boli naše pelechy pre psov naozaj pohodlné a zároveň trvácne. V ponuke máme pelechy vhodné do modernej obývačky s moderným dizajnom, ale aj praktické trvácne pelechy do psieho kotca, či skladateľné podložky na cestovanie. Mysleli sme aj na jednoduchosť údržby, preto je väčšina pelechov s odzipsovateľným prateľným poťahom, alebo sú prateľné ako celok.

pelech pro velké psy

Výhody lehátka pre psy

Použitie v interiéri či exteriéri – luxusní peliešok pre stredné a veľké psy, ktorý je možný bez ujmy používať i vo vonkajších  podmienkach celoročne na nezastrešenom  mieste pri akomkoľvek počasí. V zime zabráni prechladnutí vašeho psa, rýchloschnúci poťah je použiteľný i v nepriaznivom počasí. V lete sa nezahrieva, je veľmi vzdušný, vzduch cez poťah cirkuluje, takže poslúži ako chladiaca podložka pre psa.

Lehátko je odolné voči priamemu a dlhodobému pôsobení poveternostných vplyvov (dážď, sneh, priame slnko). Rýchlo schne, voda ním čiastočne prechádza. Poťah Batyline® sa na slnku nezahrieva nebledne, a to ani tmavé farby. Je odolný voči pliesňam. Jedná sa o hygienický a vodeodolný pelech pre psy.

Zdravé ležanie - pohodlné, proti-otlaková prevencia a ideálna pružná ortopedická podpora.

Psi majú radi vyvýšené miesta, naviac z vyvýšeného peliešku sa všetkým, ale predovšetkým psom s ochorením pohybového aparátu, podstatne lepšie vstáva, než z pelechu umiestneného na podlahe. Rovnako psí seniori tento komfort ocení.

Optimálna vzdialenosť od studenej podlahy a prízemného prievanu. Pri umiestení vonku tak šetrí ľadviny psa, čo môže mať v konečnom dôsledku vplyv na dĺžka jeho života. V lete naopak funguje ako chladiaca podložka pre psa.

Pelechy pre veľké psy s vysokou nosnosťou, certifikované TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Inšpekčný certifikát evid. č. 08.827.253

Pevnosť a stabilita - chápeme, že psovi možno len ťažko vysvetliť, že ležadlo je určené predovšetkým k odpočinku. Musí teda bez ujmy odolať aj vyčíňanie divokých psích puberťákov. Skvelým spôsobom nahradí pelechy a pelechy pre stredné a najmä veľké psy.

Poťah Batyline® sa vďaka originálnemu technickému riešeniu neprevísa, má ideálne strih, v rohoch nie sú medzery, ktoré môžu byť príčinou zranenia psa. A to od zatrhnutého pazúrika, až po zlomený prst či nohu s následnou artrózou.

Ležadlo je rozoberateľné, rozoberanie a skladanie neznižuje životnosť ležadlá.

Lehátko môže doplniť odolná matrac pre veľké psy, ktorá je pevne fixovaná a neposúva sa. Vďaka typu matraca s podhlavníkom je možné ležadlo tiež aplikovať ako pohodlný pelech pre malých psov.

Umývateľné ležadlo sa veľmi ľahko a rýchlo čistí. Nielen samotné lehátko, ale aj priestor pod ležadlom a jeho okolie upracete behom niekoľkých okamihov. Pri použití v interiéri je to ideálne pelech nielen pre veľké psy, ale najmä pre alergikov a psov s kožnými problémami. A to nielen psy, ale aj ich majiteľa. Vankúšové pelechy do seba ľahko vstrebávajú vlhkosť, zápach, prach, peľ, a ak sa pravidelne neperú, môžu sa stať domovom roztočov, bĺch. Poťah lehátka je vyrobený z unikátneho materiálu, ktorý je rezistentný voči mikroorganizmom, plesniam. S ležadlom je hygiena prostredia o mnoho jednoduchšie a maximálne dôkladná.

Poťah možno prať na 40 stupňov. Nie je to však potrebné, pelech možno očistiť vlhkou hubkou, pri väčšom znečistení potom pomocou kefky pod sprchou alebo pri vonkajšom umiestnení s použitím hadice. Pri veľkom znečistení použijeme navyše bežný čistiaci prostriedok a zbavíme tak ležadlo špiny a nepríjemného zápachu dokonale.

Pre väčší komfort alebo v chladnejšom období možno do pelechu vložiť originálny matrac Anada, a to buď klasický alebo komfortný s podhlavníkom. Matrac sa k ležadlu pripevní veľmi rýchlym a jednoduchým spôsobom, je na ležadle stabilný, nezhrňuje sa. Výhodou matraca je jeho mäkkosť a ľahkosť, vďaka ktorej je použiteľný aj samostatne, napr. Pri cestovaní, do auta, hotela.

Vyzerá dlhodobo dobre aj pri umiestnení vonku vďaka použitým materiálom.

Popis lehátka
Použité materiály sú najvyššej kvality, pochádzajú z krajín EÚ a zaručujú najvyššiu kvalitu týchto luxusných pelechov pre psov.

Pelech pre veľkého psa na celý život - ležadlo je kompletne servisovateľné, náhradné diely sú skladom. 

      anadi_lehatko_1_ dogee_sk anadi_lehatko_2_dogee_sk anadi_ležadlo_3_dogee_sk anadi_ležadlo_4_dogee_sk anadi_lehátko_6_dogee_sk

Konštrukcia: všetky diely sú z  ušľachtilého kovu, nerezová oceľ, rohy sú vyrobené zo špeciálneho plastu so sklenými vláknami, v ktorom je zalisovaná kovová vložka so závitom. Nohy sú spevnené špeciálnymi nerezovými dielmi. Súčasťou konštrukcie je nerezová lišta, vďaka ktorej je poťah vypnutý na maximum a neprevísa 

Ležadlo Anadi je vyrobené z nerezovej tyčoviny 2,5 x 2,5 cm. Verzia Anadi masívu je vyrobená z nerezovej tyčoviny 3 x 3 cm. Táto verzia je vhodná tam, kde je predpokladaná naozaj extrémne a intenzívna záťaž, napr. Do väčšej chovateľskej stanice veľkých plemien.

Poťah: original Batyline® - flexibilné kompozitný textílie výnimočných vlastností pre vnútorné i vonkajšie použitie. Výrobný proces termofixácie zaisťuje výnimočnú odolnosť proti roztrhnutiu, parametre tkaniny v ťahu sú 4,4 tony na m². Zloženie priadze zaisťuje farebnú stálosť, nebledne ani pri dlhodobom umiestnení na priamom slnku. V horúcom počasí sa materiál nezohrieva. Okrem odolnosti voči UV žiareniu vyniká Batyline® aj veľmi dobrou odolnosťou voči mikroorganizmom, plesniam.

Matrac Anadi : pre zvýšenie komfortu možno na lehátko Anadi umiestnené v interiéri jednoduchým a rýchlym spôsobom pripnúť originálny matrac Anadi. Sú vyrobené na mieru ležadlu a po pripnutí veľmi dobre drží. Z praktického lehátka je behom chvíľky veľmi pohodlné a luxusne vyzerajúce kanape. V ponuke sú matrace s podhlavníkom, ideálne predovšetkým pre psov, ktorí majú problémy s krčnou chrbticou a pre malé plemená. Tento typ je vhodný na použitie v interiéri. Jednoduchý matrac bez podhlavníka je vďaka ľahkej údržbe použiteľný ako v interiéri, tak aj v exteriéri.

Veľkosti: S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Farby poťahu: čierna, hnedá a podľa aktuálnej ponuky 

anadi_lehatka_dogee_sk