BEAPHAR zubný gél s aplikátorom pre psov 100g

Neohodnotené
Značka: BEAPHAR

Čisté zuby a svieži dych bez použitia kefky.
Beaphar Zubný gél s pečeňovou príchuťou zabezpečuje každodennú ochranu zubov Vášho psa
Balenie: 100g

Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: 3522
€9,50 / ks
BEAPHAR zubný gél s aplikátorom pre psov 100g
Neohodnotené
Značka: BEAPHAR

Beaphar Zubný gél s pečeňovou príchuťou zabezpečuje každodennú ochranu zubov Vášho psa. Gél pôsobí proti zubnému plaku a predchádza vzniku zubného kameňa. Výsledkom sú zdravé zuby a svieži dych Vášho psa. Zubný gél obsahuje 3 enzýmy (proteázu, amyloglukozidázu, glokózooxidázu).

Znaky prípravku Beaphar Zubný gél: Pôsobí proti zubnému povlaku: rôzne druhy baktérií a proteínov obsiahnutých v krmive spôsobujú zubný povlak na zuboch psa. Beaphar Zubný gél obsahuje enzýmy, ktoré bojujú so škodlivými baktériami a zabraňujú tak vzniku zubného kameňa. Bojuje proti vzniku zubného kameňa: aj malý kúsok zubného plaku, ktorý nie je zo zubov odstránený, spôsobuje vznik zubného kameňa obsahujúceho kalcium. Beaphar Zubný gél obsahuje zložky, ktoré na seba kalcium naviažu a zabráni tak vzniku zubného kameňa. K zubnému gélu je priložený aplikátor, ktorý uľahčuje nanesenie gélu a zaisťuje, že si Váš pes na gél čoskoro zvykne a prijme ho ako súčasť každodennej ústnej hygieny. Pri prvom použití odstráňte fóliu a pripevnite aplikátor na otvor tuby.

Návod na použitie Beaphar zubného gélu: Aplikujte tenkú vrstvu gélu na všetky zuby. Začnite u zadných zubov a postupujte k predným. Nie je problém, ak Vám kvapne časť gélu Váš pes je pomocou jazyka nanesie na zuby.

Dodatočné parametre

Kategória: Beaphar dent
Hmotnosť: 0.1 kg
Výrobca: Beaphar
Režim výdaja: Veterinárne produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: