Chata Burg - Banská Štiavnica

2 hodnotenia

IBA recenzia -> nemožno zakúpiť ;-)

Chalupa Burg nad Banskou Štiavnicou je situovaná len cca 800 m od vrchnej stanice lanovky Salamadra Ski Resort. Nachádza sa v časti obce Štiavnické Bane - časť Horná Roveň, priamo nad historickou Banskou Štiavnicou, v chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy. 

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Kontakt na majiteľa je nižšie
Možnosti doručenia
Kód: 16133
€120 / ks
Chata Burg - Banská Štiavnica
2 hodnotenia
5,0 2 hodnotenia

Dnešným dielom sa vyberieme do krásneho mesta, srdca Slovenska a tou je Banská Štiavnica. V Banskej Štiavnici sme boli ubytovaní na Chate Burg. Banská Štiavnica sa vyznačuje svojimi jedinečnými serpentínami, ktoré určite nie sú pre slabé žalúdky ale cieľ stojí za to. Chata Burg sa nachádza v prostredí .. z kopce do kopce z kopca do kopca.

Chatu lemuje vysoký plot, čiže ak máte psa skákavca nemusíte sa báť, žeby Vám ušiel. Priestoru na behanie nie je v záhrade veľa ale určite to postačí na venčenie. Okolie chaty je plno krásnych turistických trás a miest čiže núdzu na prechádzky so psíkmi mať nebudete! Túto chatu sme navštívili na jeseň čiže sme mali možnosť zažiť prírodu v plnej svojej kráse. Turistické trasy sú poctivo značené a na niektorých sa dokonca nachádzajú informačné tabule so zaujímavosťami o tomto čarovnom meste.

Chata disponuje dvoma samostatnými izbami, kuchyňou, kúpeľnou, toaletou a pivnicou. Pre milovníkov vody máme dobrú správu! Vonku sa nachádza vírivka, ktorá naplní Vaše relaxačné potreby.

V chate nájdete krásny romantický krb. Chata je vybavená aj pre bábätka, má k dispozícií postieľku, stoličku na jedenie čo nás milo prekvapilo. Kuchyňa bola plne vybavená, nič nám za celý čas nechýbalo. Zariadenie chaty bolo veľmi čisté a príjemne. Žiaľ, podarilo sa nám vychytať škaredé počasie, avšak neurobilo nám to vrásky, pretože chata má zastrešené posedenie. Čiže ak vychytáte dážď, nemusíte sa báť viete mať psíky vonku aj počas zlého počasia a okrem toho naše dievčatko ocenilo čerstvý vzduch v kočiariku počas spánku.

Chata je iba kúsok od centra Banskej Štiavnice, čiže keď Vám niečo bude chýbať ste iba na skok od obchodu.

Chata je vhodná pre 2 menšie rodiny s ich psíkmi :-*

ADRESA: 

Štiavnické Bane 473
Horná Roveň

KONTAKT: 

E.:
M.: 

Ako je chata obsadená <- KLIK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: