Nové krmivo pre psích seniorov a psíkov s nadváhou 10/2023

Jednoduchosť s myšlienkou zaobchádzať s domácimi zvieratami a ich tráviacim systémom tak, ako to robila príroda...

Prečo je krmivo KUDO lepšie pre vášho miláčika? Odpoveď je jednoduchá, rovnako ako spôsob, akým sa s tým príroda vyrovnáva: napriek dopytu trhu po rýchlejšej a efektívnejšej výrobe sme sa rozhodli nasledovať prirodzenejší, často menej lukratívne proces. Kudo krmivo pre domáce zvieratá je vyrobené v súlade s unikátnou technológiou lisovania za studena, ktorá je už v tomto odvetví známa, ale ďalej vyvinutá medzi inžiniermi spoločnosti Danube Petfoods. Lisovanie za studena je technológia, ktorá zachováva väčšinu základných živín, pretože nedochádza k prehrievaniu alebo pasterizácii, čo zaručuje lepšiu výživu, trávenie a vstrebávanie živín.

Kudo Dog LG Senior&Light All Size Adriatic Fish je kompletné za studena lisované krmivo s obsahom rýb spĺňajúce nutričné požiadavky kastrovaných dospelých psov, psov s tendenciou k nadváhe a starších psov všetkých veľkostí a plemien.

Kudo Senior je kompletné, dobre vyvážené suché krmivo určené pre výživu starých psov a psov s nadváhou. Vďaka technológii lisovania za studena bez pridania zemiakov, umelých farbív alebo aróm je toto jedlo veľmi ľahko stráviteľné.

Prečo sme iní?
Naše suroviny nie sú tepelne upravované. Mäso je spracovávané sušením mrazom (zabraňuje sa tým mikroorganizmom a baktériám v krmive) a zelenina s ovocím vstupuje do výrobného procesu v čerstvom stave, čím si vstupné suroviny zachovávajú všetky svoje výživové látky, ktoré odovzdajú Vášmu psovi. Naviac granule na seba neviažu vodu z organizmu psa, a tak nedochádza k jeho dehydratácii a zamedzuje sa nebezpečenstvu torzie žalúdka.

• Čerstvo ulovené ryby z Jadranského mora sú skutočnou pokladnicou Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín, ktoré sú potrebné pre zdravú pokožku a lesklé vlasy.

• Vysoký obsah vlákniny spomalí prechod potravy tráviacim systémom a tým predĺži u psov pocit sýtosti.

• Rybie bielkoviny a nízky obsah tukov budú správnou voľbou pre starých alebo obéznych psov, u ktorých sa prejavila precitlivenosť na iné bielkoviny živočíšneho pôvodu.

SUROVINY: dehydrované jadranské ryby (30%), sušené sladké zemiaky, sušené zemiaky, jadranský rybí olej (10%), ovsené vločky (8%), kukuričné vločky, sušená tekvica (2%), sušená mrkva (1,2%) ), ľanové semienko, extrakt z čakanky, sušené bylinky, beta glukány, glukosamín, chondroitín sulfát, zmes vitamínov a minerálov.

ANALÝZA: N-látky 24%, Tuky 11%, Vláknina 3,2%, Popol 6,8%, Vápnik 1,1%, Fosfor 0,85%, Sodík 0,15%, Vlhkosť max. 10%. Metabolizovaná energia: 3630 kcal/kg.

PRÍDAVNÉ LÁTKY 
(na kg); Nutričné doplnkové látky: Vitamín A 17331 IU, Vitamín D3 1733 IU, Vitamín E 173 mg, Vitamín B1 5,09 mg, Vitamín B2 9 mg, Vitamín B6 6,9 mg, Vitamín B12 0,07 mg, Vitamín C 121 mg, Niacín 43,1 mg, Kyselina pantoténová 17,8 mg, Kyselina listová 0,69 mg, Biotín 0,43 mg, Jód 4,6 mg, Selén 0,38 mg, Železo 101 mg, Meď 12,1 mg, Zinok 129 mg, Mangán 12,1 mg, Cholin chlorid 1872 mg, Glukosamín 404mg, Chodroitín sulfát 353mg.

S obsahom antioxidantov: tokoferol extrakt z rastlinných olejov.

kudo ryby pre senioriv