Krmivo vhodné pre psích športovcov? 03/2024

Pre psov, ktorí sa venujú športu alebo vyžadujú zvýšenú fyzickú aktivitu, je dôležité vybrať kvalitné granule, ktoré spĺňajú ich výživové potreby a podporujú ich energetické nároky. Tu sú niektoré vlastnosti, na ktoré by ste sa mali zamerať pri výbere granúl pre športových psov:

Vysoký obsah bielkovín: športové psy potrebujú viac bielkovín na regeneráciu svalov a podporu svalovej hmoty. Hľadajte granule s vysokým obsahom kvalitných živočíšnych bielkovín, ako sú mäso, ryby alebo vajcia.

Vysoký obsah tukov: Tuky sú dôležitým zdrojom energie pre športové psy. Vyberte granule s vyšším obsahom tukov, pričom sa zamerajte na zdravé tuky ako sú omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Komplexné sacharidy: Sacharidy poskytujú dlhotrvajúcu energiu. Granule by mali obsahovať komplexné sacharidy z celých obilnín, ako je hnedá ryža, jačmeň alebo ovos.

Vitamíny a minerály: Športové psy potrebujú vyváženú stravu, ktorá zahŕňa dostatočné množstvo vitamínov a minerálov na podporu imunitného systému a celkového zdravia.

Kvalitné prísady: Vyhnite sa granulám obsahujúcim umelé farbivá, konzervačné látky a neprirodzené prísady. Hľadajte granule vyrobené z kvalitných a prírodných ingrediencií.

Špecifické potreby: U športových psov môže byť tiež užitočné zvážiť granule, ktoré sú špeciálne formulované na podporu kĺbového zdravia alebo rýchlejšiu regeneráciu svalov.

Pozri sa na túto variantu od Elbeville -> ELBEVILLE granuly Adult All Breeds Fresh Beef High Energy 11,4kg

České holistické krmivo pre vitalitu a silnú imunitu. Receptúra je vhodná pre dospelé psy všetkých plemien so zvýšenou aktivitou. Táto receptúra obsahuje 35% čerstvých vykostených filiet z hovädzieho a ďalej 26% dehydrovaného kačacieho a morčacieho.

a niečo EXTRA!

Ovopet je overený prírodný zdroj kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu a glukosamínu. Tieto látky preukázateľne podporujú zdravie bedier, kĺbov, šliach, kože a srsti.

MACROGARD® je overený zdroj beta-glukánov, ktoré napomáhajú budovaniu imunity k obrane proti vonkajším škodlivým vplyvom a tým zlepšujú prirodzenú obranyschopnosť vášho psa a jeho zdravie.

ACTIVEMOS a psyllium fungujú ako prebiotiká a podporujú bezproblémové zažívanie , správne fungovanie metabolizmu a tým prispievajú k zdravým črevám.

Aká je filozofia krmiva?

ELBEVILLE robí veci tak, aby vás nadchli a prinášali vám radosť. Prirodzene, poctivo, úprimne, transparentne a udržateľne.
Preto všetko si ho môžete vážiť.