Premil krmivo pre psov - maximálna kvalita a minimálna cena

PREMIL, Srbská značka krmiva pre psov a mačky, ktorá ponúka široký výber krmiva či už pre aktívnych alebo neaktívnych psov, gravidné sučky, psov seniorov, šteňatá, mladé psy. PRVÝ SRBSKÝ ŠPECIALIZOVANÝ VÝROBCA

Rady:

 • SUPER PREMIUM
 • HERBAL
 • PREMIUM
 • PROFI LINE

MAXIMÁLNA KVALITA A MINIMÁLNA CENA, to je slogan ktorým sa firma riadi.

Premil zastáva len serióznu prácu s kvalitnými výrobkami a preto firmu zastrešujú dôveryhodný dodávatelia čerstvých surovín. Firma taktiež zvyšuje pozornosť na používanie výlučne prírodnýchoverených zložiek krmív. Za vysokou kvalitou stojí tím špičkových veterinárov a chovateľov psov a mačiek. Ich cieľom je ZDOKONAĽOVANIE PRODUKTOV A ROZŠIROVANIE SORTIMENTU.

Premil svoje produkty ponúka prostredníctvom veľkých obchodných trhov, špecializovaných predajní, veterinárnych a poľnohospodárskych lekární.

V roku 2008 začala firma rozširovať svoje kapacity výrobného závodu a od roku 2012 vyrába produkty, ktoré sa presadili svojou vysokou kvalitou na novom, modernom mieste.

Spoločnosť je uznávaná ukončeným certifikátom ISO 9001HACCP a taktiež získala certifikát Quality Austria Certification.

Firma disponuje licenciou na Export na EÚ trhy, krajín dohody CEFTA ako aj krajín colnej únie.

OCENENIA:

 • Charter of the POŽAREVAC regional chamber of commerce
 • NOVI SAD FAIR GOLD MEDAL
 • CAPTAIN MIŠA ANASTASIJEVIČ AWARD à 2x cena za najlepšiu značku a kvalitu výrobkov
 • Titul PRO BUDINESS LIDER à v skupine malých podnikateľov
 1. SUPER PREMIUM

V rade Super Premium nájdeme krmivo špeciálne upravené pre športové, súťažné psy taktiež pre citlivé psy. Krmivo z tejto rady je obohatené o prvky podporujúce regeneráciu kĺbov.

 1. HERBAL

 Kompletné krmivo pre psov s vysokým percentom mäsa, prírodnými zložkami, špičkovou kvalitou a výbornou využiteľnosťou. V tejto rade nájdeme krmivo pre gravidné sučky, pre psov a sučky počas prípravy na párenie a taktiež pre šteňatá.

 1. PREMIUM

Premium rada ponúka krmivo určené pre šteňatá aj pre dospelé psy v rôznych úrovniach fyzickej kondície.

 1. PROFI LINE

Určená pre profesionálov, ktorí majú radi kvalitu! Profi line ponúka krmivo pre psy s vysokou aktivitou ale naopak aj s nízkou aktivitou.