Typy na darčeky pre psa do 20€

Vianoce sú už za rohom a stále nemáš darček pre svojho chlpáča alebo pre psíčkara? Na našom e-shope nájdeš širokú ponuku potrieb pre domácich miláčikov. Prinášame Ti výber výrobkov, ktoré zaručene potešia každého psíka a aj jeho majiteľa.

  1. Pangamin

Pangamin je pre mnohých psíčkarov neoddeliteľnou súčasťou kŕmnej dávky psíka. Je vynikajúcim prírodným zdrojom bielkovín a obsahuje prirodzený komplex vitamínov skupiny B, (vr. B6 a B12). Vitamín B15 - kyselina pangamovej priaznivo pôsobí na obnovu pečeňových buniek. 800tb je pomerne veľké balenie a psíkovi vydrží dlhší čas.

 

  1. Lososový olej

Olej z nórskeho lososa je súčasťou nie len kŕmnej dávky ale aj domácich pamlsiek. Objem tohto balenia vydrží psíkovi dlho. Olej obsahuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré si telo samo vyrobiť nedokáže. Nedostatok esenciálnych mastných kyselín sa môže prejaviť znížením obranyschopnosti organizmu, zmenou stavu pokožky, únavou, poruchami rastu aj reprodukcie. Týmto symptómom sa dá jednoducho prejsť keď lososový olej zapojíte do kŕmnej dávky. Okrem toho, že olej má veľa vitamínov a minerálov tak ak máte psíka ktorý odmieta samotné granulky, lososový olej ho motivuje zjesť ich. Psom olej pekne vonia a keďže je z kvalitných rýb aj výborne chutí.

 

  1. Konzervička pre plná bruška (výhodné balenie)

Ontario konzervy máme v rôznych príchutiach (hovädzie s bylinkami, kuracie s bylinkami..). Konzervy obsahujú vysoký podiel mäsa a sú obľúbené medzi psami hlavne vďaka bylinkám ktoré obsahujú- vytvárajú lahodnú vôňu a chuť.

Balenie obsahuje 6ks veľkých, 800g konzerv. Ideálnym darčekom, už len pekné balenie a hotovo!

 

  1. Obojok neon Yellow dog vo verzii - neoprén

Obojok a vodítko patria medzi základnú výbavu každého psíka. BioThane obojok je cenovo dostupný, odolný, pevný, ľahko umývateľný. Dostupný v 4 farbách àzelená, oranžová, ružová a žltá

 

  1. BioThane vodítko pre psa

K luxusnému obojku nesmie chýbať štýlové vodítko! Dostupné v rôznych farebných kombináciách a veľkostiach.

 

  1. RUFFWEAR Gnawt-Cone hračka pre psíka ŠIŠKA

Šiška je v rozmeroch 7,5 x 10 cm a v rôznych farebných prevedeniach. Odolná, hračka z prírodnej gumy vhodná na interaktívnu hru, hádzanie a ďalšie zábavné hry s vaším psíkom. Je ľahko umývateľná.

 

  1. Hračka pre psy ŽIRAFA - bruško plniteľné maškrtami

Hračka má rozmery 55cm. Perfektná hračka pre psov bez výplne pre bezpečné vyčíňanie. Kombinácia plyšovej hračky a obľúbených maškrtiek je zaručeným receptom na spokojného psa. Telo hračky v sebe namiesto plyšovej výplne ukrýva povraz, čo uspokojuje prirodzenú psiu potrebu žuť a vďaka čomu je hračka odolnejšia a vhodná aj na preťahovanie.

Otvor v brušku je skvelým priestorom na maškrty a zaručene tak upúta psiu pozornosť.

 

  1. FURNATURA relaxačné šampóniky pre psíkov

Starostlivosť o srsť psíka je dôležitá nie len z vnútra ale aj navonok. Furnatura ponúka široký sortiment starostlivosti o srsť- šampóny, kondicionéry ale aj masky. Zloženie je 100% prírodné bez parabénov, farbív alebo iných škodlivých látok. V ponuke šampóny na rôzny typ srsti.