Dokonalá Láska 24 šampón - alergia, svrbenie, podpora hojenia

Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska

Šampón s kokosovým olejom a rastlinnými silicami
Balenie: 100ml

Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: 8564
€13,90 / ks €13,90 / 100 ml
Dokonalá Láska 24 šampón - alergia, svrbenie, podpora hojenia
Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska

Inovatívny šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami.

Prípravok je určený pre psov

Podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán, poranení rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priepustnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí pozitívne na kožu..

Použitie:

Dôkladne namočte srsť a kožu zvieraťa vlažnou až teplou vodou. Z nádoby naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko rozmydite. Dávku aplikujte na zviera a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný umývací účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri ťažkostiach so srsťou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráka a nechajte pôsobiť až 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí potrebnej doby zviera vždy dôkladne opláchnite vodou, až kým všetka pena nezmizne.

V prípade potreby aplikujte šampón 1 až 3 × týždenne do vymiznutia ťažkostí. Prípravok môžete používať i dlhodobo.

Veľkosť dávky a doba pôsobenia sú individuálne. Nižšie uvedené tabuľky sú orientačné a dávky možno upravovať podľa potreby.

tabulka_pozitie_samponu_dokonala_laska

Doba použitelnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby. Dátum výroby na etikete.

Číslo schválenia: 077-19/C

Zloženie: Organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, Esenciálny olej - ružové drevo, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená), esenciálny olej - geranium (Pelargónie vonná), esenciálny olej - harmanček rímsky

Levanduľa patrí k aromatickým léčivkám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant, protizápalové účinky, pomoc pri bolesti, regenerácie buniek, podpora odolnosti organizmu.

Mrkva obyčajná (Daucus carota) je rastlina z čeľade miříkovitých, pestovaná ako koreňová zelenina. Blízkym príbuzným mrkvy je paštrnák.

Geranium - muškáty (Pelargonium) je rod jednoročných alebo vytrvalých rastlín, bylín až poloker alebo kríkov obsahujúce asi 240-300 druhov zahrnutých v čeľade kakostovité (Geraniaceae), ktoré možno nájsť väčšinou v tropických a subtropických oblastiach, predovšetkým v južnej Afrike. Muškáty je používaná ako okrasná kvetina, ale aj v parfumérii, ako liečivá a farbiarsky rastlina, či na ochutenie pokrmov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: