PetDreamHouse spomaľovacia miska pre psov Paw Slow Feeder- modrá

Neohodnotené
Značka: PetDreamHouse

Jeden z najúčinnejších spôsobov ako psíka zabaviť a zároveň mu pomôcť pred nezdravím hltaním.

Dostupnosť skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 12931
€13,90 / ks
PetDreamHouse spomaľovacia miska pre psov Paw Slow Feeder- modrá
Neohodnotené
Značka: PetDreamHouse

Ak máte psíka, ktorý sa nevie udržať na uzde a jedlo zhltne skôr ako sa otočíte, táto miska je ako stvorená práve pre neho. Druhou najčastejšou príčinou smrti psov je torzia žalúdka- prevrátenie žalúdka, ktoré môže byť spôsobené práve nezdravým, rýchlym hltaním bez prežúvania. Ďalšími miernejšími následkami nesprávneho stravovania môžu byť zvracanie, nadúvanie a iné problémy s trávením u každého psa je to totiž rôzne.


Existujú rôzne pomôcky ako predchádzať týmto rizikám a jedným z nich je práve táto miska. Narozdiel od misiek fungujúcich na princípe naháňania potravy kde u citlivých psíkov môžu vyvolať stres alebo frustráciu, Paw Slow Feeder nenesie toto riziko.
Zábava spojená s papaním, čo viac môžete dopriať hladošovi. Miska obsahuje 2 štandardné polia (85ml x 2) dva výstupky (70 ml x 2) a jednou veľkou plochou (190 ml) s proti-hltajúcou mriežkou. Povrch misky je tak celkovo oveľa väčší než u bežných misiek a jedlo si tak môžete porozdeľovať na niekoľko porcií. Rozdelenie do priehradiek splňuje vyššie uvedenú funkciu (spomaliť konzumáciu). Jedlo nájde hravo a bez problémov aj vďaka protišmykovým bodom, ktoré udržujú stabilitu aj na hladkých povrchoch.

Produkt je vyrobený z nezávadného potravinárskeho plastu vyhovujúceho FDA podľa štandardov potravinárskeho materiálu bez BPA a bez PVC. Je vhodný do mrazničky aj do umývačky. Použiteľný na suché aj mokré krmivo.

Použitie pod dozorom !!

Veľkosť: 36 x 30 x 3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: PLASTOVÉ MISKY
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: