Ruffwear postroj Omnijore Joring System nový systém zapínania

Neohodnotené
Značka: Ruffwear

Kompletný set: Postroj pre psov Omnijore Joring System je určený pre akékoľvek činnosti psov, ako je skijoring, mountainboard-joring, skatejoring, bikejoring alebo canicross.

veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť 7 - 10 dní 7 - 10 dní 7 - 10 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
23.2.2023 23.2.2023 23.2.2023 Zvoľte variant
Kód: 4344/S - 4344/M - 4344/L/X Zvoľte variant
€219,49 / ks
Ruffwear postroj Omnijore Joring System nový systém zapínania
Neohodnotené
Značka: Ruffwear

Postroj pre psy Ruffwear Omnijore Joring System

Postroj pre psov Omnijore Joring System je určený pre akékoľvek činnosti psov, ako je skijoring, mountainboard-joring, skatejoring, bikejoring alebo canicross. Vychutnajte si najrôznejšie aktivity po celý rok v akomkoľvek prostredí, alebo podmienkach.

Kompletný systém zahŕňa postroj pre psov, hipbelt opasok pre Vás a vlečné lano. Komponenty sú navrhnuté tak, aby spolupracovali k dosiahnutiu maximálneho výkonu, komfortu a zábavy, a sú dimenzované tak, aby vyhovovali medzinárodným predpisom o Joringu*.

*Joring je Nórske slovo pre "riadenie" alebo, "ťahanie" a psí joring je práve o tom. Dog joring sa konkrétne týka činnosti, že má váš pes ťahať vás. Len jazdiť na bicykli so psom bežiacim vedľa Vás je zastarané - váš pes musí ťahať vás, aby to bolo považované za jorovanie (bikejoring). Podobne sa dá táto činnosť vykonávať na lyžiach (skijoring), skateboarde (skatejoring) alebo pri iných aktivitách.

Hlavné vlastnosti Postroja pre psy Omnijore Joring System

Pulling Harness - Postroj pre psa
Konštrukcia postroja navrhnutá špeciálne pre ťahanie so štyrmi nastaviteľnými bodmi pre prispôsobenie. Postroj má 3 rôzne veľkosti, S, M, L/XL.

Towline - vlečné lano
Špeciálne upravené ťahacie lano s Wavelength tkaním minimalizuje ťahanie.
Dĺžka: 2 - 2,7 m

Human Hipbelt - postroj pre vás
Pohodlný dizajn rozloží zaťaž na telo.
Bedrový pás: 63 - 114,5 cm

Slučky nôh:
114,5 cm Max

Ďalšie vlastnosti Ruffwear Omnijore Joring System

Tow Line Talon Clip poskytuje rýchly a bezpečný upevňovací bod postroja, ako aj farebne označené konce,ktoré ľahko identifikujú miesta upevnenia na postroji a bedrovom páse. Bedrový pás má pútka na nohy, ktoré ho udržia na mieste a môžu sa podľa potreby odstrániť ako aj púzdro na flašu, či bezpečné vrecká na zips pre drobnosti. Odnímateľný obvodový pás popruhového postroja pomáha pri tréningu a môže byť odstránený, keď sú psi naň zvyknutí. Pás má intuitívne uvoľňovacie zariadenie pre rýchle odpojenie.

AKTIVITY : Joring, Treking, Viacúčelové
VHODNÉ DOPLNKY : Roamer vodítko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: