Dokonalá Láska 51 jemný prírodný zásyp pre psy - pre upokojenie a komfortizáciu psychiky 90g

Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska

Jemný prírodný zásyp k zapracovanie do srsti a kože s upokojujúcim účinkom. Aplikácia zásypom umožňuje použitie aj v teréne a nahradzuje kúpanie a sprchovanie, ktoré nie je vždy príjemným zážitkom.

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: 13276
€14,29 / ks
Dokonalá Láska 51 jemný prírodný zásyp pre psy - pre upokojenie a komfortizáciu psychiky 90g
Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska

Čisto prírodný zásyp s upokojujúcim účinkom. Látky v zložení pôsobí ako relaxanty a stabilizátory emócií. Prípravok je vhodný pre všeobecné použitie pri psychickom diskomfortu zvieraťa, pri nadmernom rozrušení, nepokoja a strachu. Je vhodný ako podpora pri terapii.

Čisto prírodný zásyp Dokonalá Láska, hovoríme tomu "maznavá terapia".

Je to tá najprirodzenejšia aplikácia zvieraciemu organizmu. Jemné vtieranie suché lipofilné substancie, ktorá je pre psov aj iné zvieratá veľmi príjemná. A navyše je to len čistá príroda, nič syntetického, takže psi majú možnosť spoznať prospešnosť a využitie pre organizmus. Zásyp je ľahko alkalický, čím zodpovedá potrebám zvieracej kože.

Zásyp disponuje nádhernou bylinnú vôňou a po aplikácii je ešte niekoľko dní jemne cítiť zo srsti a kože, čo je príjemné pre psíka aj pre vás.

Zásyp používame pravidelne 1x až 2x denne alebo podľa aktuálnej potreby. Dávku volíme podľa intenzity problému a stavu a s prihliadnutím na veľkosť zvieraťa. Na aplikáciu pre stredne veľkého psa (15 kg) počítajte približne s objemom 1/2 čajovej lyžičky.

Zásyp si odsypte do dlane a jemne votrite či zapracujte do srsti a kože. Väčšina zásypu sa vstrebe do kože a srsti. Pes vám optimálne ponúkne sám miesta na tele vhodná k aplikácii, najčastejšie to býva vnútorná strana stehien, bruško, bočné strany krku, medzi lopatkami a na bedrách až ku koreňu chvosta.

Keď psi zásyp olizujú z dlane, nijako to nevadí, môžete im to s pokojom dovoliť. Zásyp možno využiť aj pre uľahčenie vytrhávanie chĺpkov z ucha. Môžete používať dlhodobo. Možno kombinovať s veterinárnym liečivom.

Zloženie: zelený íl, kukuričný škrob, emblika lekárska (amla), kokosový olej, zmes rastlinných silíc.

Dodatočné parametre

Kategória: PSY
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: