Dromy doplnok pre psov a mačky Nefrovet 250g - podporu funkcie obličiek

14 hodnotení
Značka: Dromy

Doplnkové krmivo pre psov a mačky s obsahom rastlinných extraktov, aminokyselín a probiotických mikroorganizmov, je určené na podporu funkcie obličiek.

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: 3846
€15,20 / ks
Dromy doplnok pre psov a mačky Nefrovet 250g - podporu funkcie obličiek
14 hodnotení
Značka: Dromy
3,8 14 hodnotení

Dromy Nefrovet

Chronické zlyhanie obličiek (CRF chronic renal failure) je najčastejším ochorením obličiek u psov i mačiek. U psov a mačiek, ktoré majú rozvinuté klinické príznaky a potvrdenú diagnózu, sa snažíme o stabilizácii zdravotného stavu, ktorého nedílnousoučástí je dlhodobý špeciálny diétny režim. Rastlinné extrakty Astragalus membranaceus, Cordyceps sinensis, Urtica dioica, Rehmannia glutinosa. Silybum Marianum, Tropaeolum majus, obsahujú látky podieľajúce sa na podpore obličiek a pečene, vylučovanie moču, cirkuláciu krvi, stimuláciu buniek imunitného systému pri akútnych i chronických zápaloch.

Aminokyseliny, ich deriváty a organické kyseliny pozitívne ovplyvňujú kardiovaskulárny systém, energetický metabolizmus tukov, prenos nervových vzruchov, prispievajú k stabilizácii a ochrane bunkových membrán. Omega 3 mastné nenasýtené kyseliny EPA a DHA, hydrolytické enzýmy, polysacharidy fungujú ako ochranná vrstva buniek sliznice močových ciest.

Odporúčame užívať:
pre podporu funkcie obličiek. Pri diagnostikovaní ochorenia obličiek, konzultujte podávanie doplnkového krmiva s veterinárnym lekárom.

Zloženie:
Euphausia superba, maltodextrín, ryžová múka, Green Lipped mussel, Saccharomyces cerevisiae, Astragalus membranaceus, Cordyceps sinensis, Rehmannia glutinosa, Tropaeolum majus, Urtica dioica, Silybum Marianum.

Výživné doplnkové látky v 1 kg:
aminokyseliny: taurín 15 g, DL- metionín 5 g, ostatné: L karnitín 10 g. Látky podobné vitamínom: N, N dimethylglycin 5 g.

Zootechnické doplnkové látky:
Enterococcus faecium DSM10663, NCIMB 10 415 (E17007) 1,2x10¹⁰ CFU.

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 - 20 kg: 1 odmerka = ± 10 g denne do kŕmnej dávky.

Dávkovanie pre mačku do 10 kg: ½ odmerky = ± 5 g denne do kŕmnej dávky.

Balenie: 250g.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o imunitný systém
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: