Dromy Kremelina 400g + 20 % ZADARMO + 20% ZADARMO

19 hodnotení
Značka: Dromy

Dromy Kremelina 400 g + 20% ZADARMO
Kremelina pôsobí ako črevný enterosorbent (liečebný prípravok, určený na vnútorné použitie, ktorý v čreve do seba nenávratne vstrebáva toxické látky a zabraňuje alebo zmierňuje podrážděnie črevnej sliznice. Súčasne bráni prieniku toxických látok do krvného obehu a tým znižuje celkový obsah týchto látok v tele).

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: 5655
€15,25 / ks
Dromy Kremelina 400g + 20 % ZADARMO + 20% ZADARMO
19 hodnotení
Značka: Dromy
3,6 19 hodnotení

Dromy Kremelina
je doplnkové krmivo pro psov a mačky, s obsahom mikroskopických schránok jednobunkových rias druhu Aulacoseira, sladkovodných a morských rias, rastlinných extraktov, vitamínov a stopových prvkov. Svojim zložením do organizmu dodáva prirodzene sa vyskytujúce minerálne látky: vápnik, horčík, draslík, stopové prvky, najmä železo a meď a tým najpodstatnejším je organická forma kremíkaKremík sa radí medzi esenciálne stopové prvky.

Je nevyhnutnou súčasťou mnohých enzýmov riadiacich biochemické reakcie organizmu, podieľa sa na syntéze vitamínu B1 a kontroluje prenos nervových impulzov. Je nevyhnutný pre vstrebávanie a metabolizmus vápnika a jeho ukladania do kostí. Spoločne s horčíkom je dôležitý pre pevnosť kostí a svalovú kontrakciu. Je jedným zo základných stavebných kameňov svalových tkanív. Prispieva k lepšej pevnosti a pružnosti spojivových tkanív (chrupaviek, väzov,šliach, kože, srsti, pazúrov,  podporného aparátu pľúc a cievných stien).

Hlavným benefitom mikroskopických schránok jednobunkových rias je ich pôsobenie na tráviaci trakt.

Svojou štruktúrou dierovaného valca s negatívnym nábojom, k sebe priťahujú kladne nabité častice. Pri priechode tráviacim traktom do seba absorbujú všetko, čo sa na sliznici zachytáva. Mikroskopické schránky jednobunkových organizmov mechanicky čistia žalúdočnú a črevnú stenu, odstraňujú baktérie, hlieny, toxíny, ťažké kovy a ďalšie nežiadúce látky, čím podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a pôsobia detoxikačne.  Pri priechode v tráviacom trakte zvieraťa, vytvára nevhodné prostredie a životné podmienky pre parazity. Pri hnačkovom ochorení, pôsobí ako črevný enterosorbent (liečebný prípravok, určený na vnútorné použitie, ktorý v čreve do seba nenávratne vstrebáva toxické látky a zabraňuje alebo zmierňuje podráždenie črevnej sliznice. Súčasne bráni prieniku toxických látok do krvného obehu a tým znižuje celkový obsah týchto látok v tele).

Doporučujeme na:
podporu trávenia a vstrebávania živín, pri hnačkových stavoch, pre detoxikáciu organismu, podpora hojenia pokožky, obmedzenie lámavosti, srsti aj pazúrov.

Zloženie:
mikroskopické schránky jednobunkových rias druhu Aulacoseira, fermentované kvasnice rodu Saccharomyces cerevisiae, sušená riasa spirulina platensis, hnedá morská riasa Ascophyllum nodosum, Curcuma longa L., vitamín C, zinok, vitamin E.

Dávkovanie pre psa o hmotnosti 15 kg: 
1 odmerka = ± 6 g, 
15 g denne rozdeliť na ½ do kŕmnej dávky.

Dávkovanie pre mačku o hmotnosti 5 kg: ½ - 1 čajovej lyžičky.

Balení: 400 g 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o trávenie
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: