Precision Microbes probiotiká a postbiotiká pre psy a mačky 100ml

Neohodnotené

PRE KOHO: pes, mačka
DRUH KRMIVA: doplnky stravy
FORMA: sirup
POUŽITIE: Postbiotické doplnkové krmivo pre rýchlu stabilizáciu čreva

Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: 14412
€18,95 / ks €18,95 / 100 ml
Precision Microbes probiotiká a postbiotiká pre psy a mačky 100ml
Neohodnotené
prebiotika a postbiotika pre psov a macky
Akcia

S obsahom biologicky aktívnych metabolitov a živých probiotických baktérií.

Postbiotiká obsiahnuté v produkte Precision Microbes sú metabolity črevných baktérií. Produkcia týchto metabolitov baktériami v čreve je nevyhnutnou podmienkou pre rovnováhu a stabilizáciu črevnej mikroflóry, ako pri akútnych, tak aj chronických problémoch s trávením.

Obsah produktov bakteriálneho metabolizmu priamo v produkte Precision Microbes zaisťuje neuveriteľne rýchly nástup účinku počas niekoľkých hodín, pretože postbiotiká regulujú narušenú črevnú rovnováhu okamžite po podaní lieku. To je zásadná výhoda proti iným produktom s obsahom probiotík, ktoré vyžadujú najprv kultiváciu baktérií v čreve.

Živé probiotické baktérie (Enterococcus faecium) a prebiotiká (fermenty anízu, feniklu, sladkého drievka a iné), ktoré sú tiež obsahom produktu Precision Microbes potom zaisťujú kontinuálnu a dlhodobú stabilizáciu črevného mikrobiomu. To pozitívne pôsobí na celkové zdravie pacienta.

Prípravok je 100 % prírodného pôvodu, úplne neškodný pre rastliny, zvieratá, ľudí a vodné živočíchy. Pri manipulácii nie sú potrebné žiadne zvláštne bezpečnostné opatrenia. Ide o certifikovanú organickú zmes aromatických látok, bylín a rastlín fermentovaných mliečnymi baktériami. Všetky obsiahnuté zložky sú na zozname EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Návod na použitie:
1 ml na kg živej hmotnosti, 1x denne, pridajte do krmiva.

Zloženie:
Cukry (trstinová melasa), semená pískavice, anízové ​​semeno, semeno feniklu, sušené kvety, sušené listy, koreň sladkého drievka, mäta, certifikované organické prísady.

Doplnkové látky:
Zootechnické doplnkové látky: stabilizátor črevnej mikroflóry (4b1705) Enterococcus faecium NCIMB 10415, E1705 množstvo 1,5x10 cfu/ml.

Obsah: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: