Dromy GastroAkut pre kone 1,5kg

1 hodnotenie
Značka: Dromy

Doplnkové krmivo pre kone pri výskyte akútnych hnačiek, metabolických porúch, dyspepsií a rôznych intoxikácií, zvýšenej plynatosti, dismikrobií, pri poruchách trávenia.

Balenie: 1,5kg

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: 15141
€22,90 / ks
Dromy GastroAkut pre kone 1,5kg
1 hodnotenie
Značka: Dromy
5,0 1 hodnotenie

Gastro AKUT je kŕmny doplnok obsahujúci humínové látky a prebiotiká s veľkou adsorpčnou kapacitou. Kŕmny doplnok je určený na použitie pri výskyte akútnych hnačiek spôsobených kŕmnou chybou, hnačiek vznikajúcich v priebehu iných ochorení, metabolických porúch, dyspepsií a rôznych intoxikácií,
zvýšenej plynatosti, dismikrobií a poruchách trávenia.

Humínové látky sú komplexné a heterogénne zmesi polydisperzných materiálov, vytváraných biochemickými a chemickými reakciami, počas rozkladu a transformácie zvyškov rastlín a mikroorganizmov. Tieto látky s vysokou väzobnou, pufračnou, fungicídnou a antibakteriálnou kapacitou, majú schopnosť viazať na seba všetko, čo na sliznici priľne. Na povrchu slizníc podporujú tvorbu ochranného filmu, ktorý napomáha obmedzovať prienik možnej infekcie,
znižuje rast niektorých mikroorganizmov a viaže na seba látky anorganického pôvodu, najmä ťažké kovy, toxíny a iné, pre organizmus jedovaté zlúčeniny, ktoré sa následne vylučujú trusom.

Vzhľadom na transport minerálnych látok Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, Mn, Se a ďalších stopových prvkov, so svojim vzájomným pôsobením, podieľajú na stabilizácii pH a na využití maximálneho obsahu živín z kŕmnej dávky. Zabezpečujú rovnovážnu aktivitu imunitného systému a zaisťujú pre organizmus detoxikáciu.

Humínové látky prispievajú k stabilizácii bunkovej membrány a udržaniu elektrochemickej rovnováhy 
a podieľajú sa na bunkovej regenerácii. Celkovo aktivujú metabolizmus, pôsobia pozitívne na funkciu pečene a zlepšujú kondíciu zvierat.

Odporúčame užívať pri: výskyte akútnych hnačiek spôsobených kŕmnou chybou, hnačiek vznikajúcich v priebehu iných ochorení, metabolických porúch, dyspepsií a rôznych intoxikácií, zvýšenej plynatosti, dismikrobií, pri poruchách trávenia.

Upozornenie: humínové látky môžu znižovať vstrebávanie iných perorálne podávaných liečiv, preto musí byť medzi užitím lieku a iných liekov dodržaný interval aspoň dvoch hodín.

Doplnkové krmivo pre kone zloženia:
Humínové kyseliny 37,5%, fulvónové kyseliny min 5%, Lithothamnium (11.03. zvápenatené morské riasy),
semeno skorocelu (Plantago pallium).

Zootechnické doplnkové látky v 1 kg: látky zvyšujúce stráviteľnosť, stabilizátory črevnej flóry:
Sacharomyces cerevisiae ®1026 6,67 x 1010 živých zárodkov/kg.

Odporúčané dávkovanie: 2 odmerky = 150 g na deň pre kone s hmotnosťou 550 – 600 kg.
Návod na použitie: Doplnkové krmivo zamiešajte do kŕmnej dávky.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o tráviaci aparát kone
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: