Collar Puller STANDARD 28cm

18 hodnotení
Značka: CoLLaR

Jedinečná výcviková pomôcka pre veľké psy.

Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: E0121
€24,90 –10 % €22,19 / ks €22,19 / 1 ks
Collar Puller STANDARD 28cm
18 hodnotení
Značka: CoLLaR
Puller standard
€24,90 –10 %
3,9 18 hodnotení

PULLER Standard je jedinečná výcviková pomôcka pre veľké psy, ktorej jedinečnosť spočíva v tom, že je schopná poskytnúť potrebné cvičenie pre všetky skupiny psích svalov.

Len tri jednoduché cvičenia počas 20 minút sú porovnateľné s 5 km intenzívneho behu, alebo dvoma hodiny tréningu s inštruktorom. Väčšina problémov, ktorým čelia majitelia psa, je totiž spôsobených (agresivita, deštrukčné správanie, chorobnosť, neposlušnosť, obezita..) hlavne z jedného dôvodu - nedostatku fyzickej a psycho-emocionálne záťaže. Budete prekvapení, ako rýchlo po začatí pravidelného cvičenia s Pullerom, problémy spojené s vašim psom zmiznú.

Okrem toho budú tieto cvičenia rozvíjať všetky svalové skupiny psa, a pes rýchlo získa formu a bude vyzerať jednoducho perfektne!Významný a zásadný rozdiel Pullera od iných výcvikových pomôcok pre psy, je to, že je to pár predmetov. Tento prístup umožňuje vykonávať výcvik oveľa intenzívnejšie a v kratšom časovom intervale zabezpečí požadovanú úroveň zaťaženia psa. Paralelná práca s dvoma krúžkami tiež umožňuje majiteľovi udržiavať neustály kontakt s domácim miláčikom. Ak chcete zabezpečiť pohodu a udržanie zdravia vášho domáceho maznáčika v dnešnej hektickej dobe, je PULLER nevyhnutný.

Existujú prípady, kedy sa psy, zvlášť počas zimy, kedy mali menej pohybu, nepríjemne zranili. Prvý jarný piknik môže vyústiť do podvrtnutia alebo vykĺbenia. Ale ak pravidelne cvičíte svojho psa s Pullerom, nemôžete mať strach z týchto problémov.

Dodatočné parametre

Kategória: VÝCVIKOVÉ POMÔCKY
Hmotnosť: 0.5 kg

Puller Šport

Puller Šport II

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: