Dokonalá Láska 52 Viola odorata absolue 1ml - krízová fľaštička, pre rýchle upokojenie

23 hodnotení
Značka: Dokonalá Láska

To je špeciálna látka, ktorú využívame v klinickej praxi a prináša nebývalý efekt u psov v psychickom diskomfortu.

Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: 8147
€14,99 –6 % €13,95 / ks €13,95 / 1 l
Dokonalá Láska 52 Viola odorata absolue 1ml - krízová fľaštička, pre rýchle upokojenie
23 hodnotení
Značka: Dokonalá Láska
dokonala laska 52 viola odorata
€14,99 –6 %
3,9 23 hodnotení

Veterinárny prípravok pre spoločenské zvieratá.

Extrakt z listu rastliny Viola odorata (fialka voňavá) je špeciálna látka využívaná nielen v klinickej praxi. Prináša nebývalý efekt u psov s psychickými problémami. Či sa jedná o strach alebo utrpenie, psovi poskytne okamžitú úľavu. 

Používanie extraktu je určené len pre majiteľov, ktorý je schopný porozumieť svojmu psovi a je schopný rozoznať jeho signály.

Táto látka ovplyvňuje prenos nervových vzruchov a ako neuromodulátory ovplyvňuje náladu, správanie, učenie, pamäť a je opísaný aj jej anxiolyický účinok. Reguluje pocity vzrušenie z nových situácií a ovplyvňuje vnímanie bolesti. Reguluje tiež endokanabioidní systém.

Tento široký účinok na psychiku teda uľavuje v prípade: traume, posttraumatickej stresovej poruchy, šokové stavy, problémy so zmenou domova, kompulzívnej poruchy vrátane okusovanie a olizovanie z návyku, napätie, sťahy, kŕče, bolesť, srdcové ťažkosti z dôvodu stresu, dýchacie ťažkosti z dôvodu nadmerného vzrušenie a hlavne strachu.

SPÔSOB POUŽITIA:

Fľaštičku ponúknite psíkovi na analýzu. Nie priamo k nozdrám, ale približne 20 cm od nosa. A potom sa nechajte viesť zvieraťom. Znie to divne? Zvyknete si. Po analýze Vám zviera samo ukáže, čo chce s touto upokojujúcu látkou robiť.

  • Buď sa bude chcieť dostať k obsahu a rôzne olizovať fľaštičku, v takom prípade si "odmázněte" trošku na prst a nechajte, nech si olizuje.
  • Alebo zviera po analýze dá hlavu na stranu - to znamená, že chce obsah z fľaštičky vtierať do žľazy vedúca po strane krku. Alebo Vám prípadne ponúkne iné miesto na tele ku vtieranie.
  • Treťou možnosťou je, že zviera chce LÁSKU 52 inhalovať. V takom prípade sa usadí alebo ľahne blízkosti fľaštičky. Aplikáciu vykonávajte ľubovoľne dlho a tak často, ako Vám "povie" Váš parťák v terapii. Ak zviera látku nepotrebuje, tak od nej odíde.

UPOZORNENIE:

Veterinárny prípravok určený pre psy a ďalšie spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá.

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Pozn.

Občas sa stane, že sa k majiteľovi psíka dostane fľaštička s obsahom, ktorý je viac hustý a menej tekutý (z dna). Toto presychanie (alebo skôr tvrdnutia) je charakteristické pre substanciu s vyšším obsahom účinných látok ako je bežné. Tento úkaz nie je na úkor kvality prípravku a je skôr výhodou, pretože pri správnej manipulácii vydrží tento prípravok oveľa dlhšie než redšia. Stačí, keď raz za čas (podľa potreby) kvapnete dovnútra fľaštičky 1 kvapku olivového oleja a dôkladne pretrepať. Obsah tým na čas nariedite do tekutejší podoby. Ďalej možno s obsahom pracovať tak, že si špáradlom vyrýpnete malinké množstvo a to si jemne rozotrite medzi prstami. Ak zviera pracuje len inhalačne, potom toto nie je nutné a inhalácia z fľaštičky je možná aj bez zriedení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: