Dokonalá Láska 57 Pri agresivite a nadmerné dominancii 10ml

1 hodnotenie
Značka: Dokonalá Láska

Pre samce

Inhalačná zmes určená pre samcov, ktorí prejavujú nadmernú ofenzívnej agresivitu, s agresívnym prejavom likvidácie konkurencie a s poruchou nadmernej tvorby testosterónu

Balenie:10ml

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 8618
€21,50 / ks €215 / 100 ml
Dokonalá Láska 57 Pri agresivite a nadmerné dominancii 10ml
1 hodnotenie
Značka: Dokonalá Láska
5,0 1 hodnotenie

Spôsob použitia:

studenoproudý difuzér s filtrom - 1x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacích hodín do zásuvky.

nebulizačny difuzér - podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml.

inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

inhalácia z látky - na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa.

Zloženie:

100% esenciální oleje: Majorana hortensis – majoránka, Cymbopogon citratus– lemongrass, Vetiveria zizainoides – vetiver, Jasminum grandiflorum – jasmín, Rosa damascena - růže, Santalum album – santal.

Majorán záhradný (Origanum majorana syn. Majorana hortensis), ľudovo tiež majoránka, je rastlina z čeľade hluchavkovité (Lamiaceae).

Santal (lat. Santalum) je rod stromov z čeľade santalovité, ako aj voňavé jadrové drevo z týchto stromov (nazývané aj santalové drevo), používané v Oriente v rezbárstve na výrobu ozdobných predmetov, v liečiteľstve a pod.

Sú to listnaté stromy s aromatickým drevom, ktoré sa pre vysoký obsah éterického oleja používa v liečiteľstve. Je známe aj svojimi antiseptickými účinkami. Drevo je ťažké, žlté s jemnými vláknami. Na rozdiel od mnohých iných aromatických drevín si svoju vôňu drží roky. Strom pochádza z južnej Ázie a rastie v Indonézii, Austrálii a v Indii.

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (aplikujete ak liek dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku. Teda aplikácii prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je charakteristické v prípadoch, keď prípravok pomáha "iba" zmierňovať symptómy a optimalizuje prejavy a stav psa.

Upozornenie: 

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá.

Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Prípravok nie je vhodný pre epileptikov.

Doba použiteľnosti: 2 roky od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Zníženie stresu a upokojenie
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: