Dokonalá Láska 61 Pri hormonálnej nerovnováhe a falošné gravidite

2 hodnotenia
Značka: Dokonalá Láska

Inhalačná zmes je určená pre samice pri prejavoch falošnej gravidity, uzavretie, stavoch depresie a apatia z dôvodu hormonálnej nerovnováhy.

Balenie: 10ml

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť 4 - 7 dní
Možnosti doručenia
Kód: 8621
€22,19 –16 % €18,50 / ks €185 / 100 ml
Dokonalá Láska 61 Pri hormonálnej nerovnováhe a falošné gravidite
2 hodnotenia
Značka: Dokonalá Láska
laska 61 podpora pri hormonalne nerovnovahe u psov dogee
€22,19 –16 %
3,0 2 hodnotenia

Zmes esenciálnych olejov s proestrogenním účinkom, pôsobí na reguláciu pohlavných hormónov fen. Vhodné ako podpora pri pokastrační inkontinencii. Možno použiť pre hormonálnu prípravu pred kastráciou a pre optimalizáciu hormonálneho systému po chirurgickom odstránení vaječníkov.

Nepoužívajte pri podozrení na zápalové ochorenie pohlavného aparátu.

Spôsob použitia:

studenoproudý difuzér s filtrom - 1x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacích hodín do zásuvky.

nebulizačny difuzér - podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml.

inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

inhalácia z látky - na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa.

Zloženie:

100% esenciálne oleje: Matricaria recutita - harmanček, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenikel, Aniba rosaeodora - ružové drevo, Rosa damascena - ruža, Santalum album - santal.

Hermanček  je hvězdnicovitá rastlina s liečivými účinkami. Hlavnou obsahovou látkou kvetných pukov je svetlo modrá silica, svojím zložením podobná silicu pravého harmančeka. Tá spolu s horčiny dodáva byline charakteristické chuťové vlastnosti.

Fenikel pôsobí priaznivo proti nadúvaniu a kašľu, má dezinfekčný a odhlieňovací účinok. V medicíne majú široké využitie najmä listy a semená rastliny.

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (aplikujete ak liek dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku. Teda aplikácii prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je charakteristické v prípadoch, keď prípravok pomáha "iba" zmierňovať symptómy a optimalizuje prejavy a stav psa.

Upozornenie: 

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá.

Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. 

Prípravok nie je vhodný pre epileptikov a gravidné feny.

Doba použiteľnosti: 2 roky od dátumu výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: