Dokonalá Láska 81 základná poznávacia sada

Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska

LÁSKA B01 Chlorella
LÁSKA B02 Spirullina
LÁSKA B03 Zelený jačmeň
LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný
LÁSKA B04 Zelený íl

Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: 8921
€15,90 / ks
Dokonalá Láska 81 základná poznávacia sada
Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska

So základnou poznávacie sadou zoofarmakognozie môžete úplne bezpečne preskúmať, akú prírodnú látku vaše zviera uvíta pri svojej zdravotné či psychické samoliečbe. Vy potom nemusíte kupovať doplnky a prípravky len podľa ľudského (a teda dosť nejasného) úsudku. Budete vedieť, po čom siahnuť, pretože si to Váš miláčik tak vybral.

Verme svojim zvieratám a nechajme sa inšpirovať.

LÁSKA B01 Chlorella, ako prebiotický zdroj s vysokým obsahom vlákniny.
LÁSKA B02 Spirullina, ktorá je tiež označovaná za super výrobok s vysokým obsahom bielkovín

Obe dve tmavo zelené suroviny obsahujú vitamíny, minerály, stopové prvky a chlorofyl.


LÁSKA B03 Zelený jačmeň, je výkonný antioxidant a zdroj aminokyselín a kyseliny listovej.

LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný, je bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý je vhodný pre posilnenie imunitného systému a napomáha distribúciu ďalších látok v organizme. Tiež podporuje činnosť enzýmov produkujúcich kolagén


LÁSKA B04 Zelený íl, je jemne mletá hornina, ktorá obsahuje kaolín. Zvieratá ho vyhľadávajú pre votretie do kože pri svrbenie, začervenanie a rôznych alergických prejavoch. Zelený íl tiež napomáha hojeniu drobných poranení a zastavuje malá krvácanie. Olizovanie naznačuje, že zviera chce znížiť kyslosť žalúdka alebo si pomôcť odstrániť toxínov.

Čo robiť po skončení testu? Je to jednoduché - kúpte väčšie balenie suroviny, ktorú zviera vybralo, a tú potom pravidelne ponúkajte k dobrovoľnému príjmu. Overenie preferencií zvieraťa prevedením testu odporúčame opakovať pravidelne každé 3 mesiace.

Spôsob použitia:

Spirulinu, chlorellu a zelený jačmeň vysypte do troch vhodných mištičiek a pokropte trochou vody. Zamiešaním sa vytvorí hustá kašička. Do ďalšej mištičky nasypte šípky. Všetky štyri mištičky predložte v rovnaký okamih zvierati a mierne ho ponúknite k ich preskúmanie. Zviera bude všetko oňuchávať, analyzovať, ochutnávať a skúmať. Vyhodnocovanie môže byť veľmi rýchle, ale aj opatrné a rozvážne. Každý živý tvor je iný.

Tú látku, ktorú si vyberie, mu doprajte podľa jeho záujmu, ktorý sa môže postupom času meniť, u fanatikov zmierniť, alebo dokonca záujem môže úplne prestať. Zelený íl použite pri teste ponúknutím z ruky k vnútornému či vonkajšiemu použitie. Zviera optimálne ponúkne miesto k aplikácii. Ďalej používajte podľa potreby a návodu na sáčku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: