Chorý pes a jeho jedálniček 02/2024

Pokiaľ váš pes ochorie, je dôležité dodržiavať veterinárne pokyny a konzultovať s veterinárom vhodnú stravu pre chorého psa.
Avšak existujú niektoré všeobecné rady, ktoré by vám mohli pomôcť:

Konkrétna diéta podľa diagnózy: rôzne choroby vyžadujú rôzne diéty. Niektoré choroby môžu vyžadovať špeciálne diétne potraviny alebo prispôsobený jedálniček. Napríklad pri niektorých črevných ochoreniach môže byť odporučené podávanie ľahko stráviteľných potravín alebo špeciálnych diétnych krmív.
Zníženie obsahu tuku: pri niektorých ochoreniach, najmä spojených s pečeňou a pankreasom, môže byť odporúčané obmedzenie obsahu tuku v jedle.
Vysoký obsah bielkovín: pri niektorých ochoreniach, ako sú choroby obličiek, môže byť odporúčané zníženie príjmu bielkovín
Vyhýbanie sa alergénom: pokiaľ má pes alergii, je dôležité vyhýbať sa potravinám, ktoré alergiu vyvolávajú.
Prispôsobenie stravy podľa veku a veľkosti: v závislosti od veku a veľkosti psa sa môže líšiť aj nutričná potreba. Šteňatá, dospelé psy a seniori môžu vyžadovať odlišnú stravu.
Dostatočný prísun tekutín: udržujte psa dobre hydratovaného, najmä ak má horúčku alebo problémy s trávením.

Ponuka granúl pre psov je skutočne rozsiahla, ale nájsť práve tú receptúru vhodnú pre vášho miláčika môže byť vopred prehraný boj. Ľudia sa často boja kŕmiť BARF-om, v prípade, že je ich pes chorý, aby mu ešte viac neublížili.

Ale máme riešenie!

Krmivo pre psov PetChef sa vyrába podľa receptúr Dr. Józsefa Vargu ("zázračného doktora"), veterinárneho lekára špecializujúceho sa na výživu psov s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti dietetiky. Sortiment je určený aj pre psov so špeciálnymi stravovacími potrebami, pričom sú k dispozícii aj menu pre psov s citlivým žalúdkom, alergiami, problémami s kĺbmi, alebo dokonca s ochorením pečene a obličiek.

V čom je PetChef iný?

- Krmivo pre psov je vyrobené výhradne z kvalitných surovín vhodných aj na ľudskú spotrebu.
- Krmivo pre psov obsahuje mäso, rôzne druhy ovocia a zeleniny, ako aj superpotraviny
- Menu neobsahujú lepok ani GMO
- Neobsahujú žiadne zvýrazňovače chuti, konzervačné látky ani iné prídavné látky.
- O zachovanie výživných látok sa postarajú šetrné varenie pri nízkych teplotách, po ktorom sa hotové potraviny okamžite rýchlo zmrazia, z dôvodu zachovania ich čerstvosti.
- A to všetko doručujeme v rámci celej krajiny, vo Vami zvolený deň doručenia, v porciovanom balení.

A krmivo pre psov je nielen chutné, ale majú aj skutočne priaznivé účinky. Dôkazom toho je aj nespočetné množstvo pozitívnej spätnej väzby, ktoré dostávame od majiteľov psov. Krmivo pre psov PetChef je obľúbené, a majitelia psov hlásia, že sa u ich miláčikov odstránili žalúdočné a črevné ťažkosti, znížila sa ich hmotnosť a dokonca sa zlepšili alebo úplne odstránili alergické príznaky. A čo je rovnako dôležité: tiež hlásia do čista vylízané misky, najedené, šťastné a energické psy.

urb_75671

S PetChef-om je život taký jednoduchý

PetChef je pohodlné riešenie aj pre zaneprázdnených majiteľov. Krmivo pre psov je totiž vopred porciované, zabalené a zmrazené postupom rýchleho zmrazenia. A majitelia nemusia urobiť nič iné, ako si objednať týždenný prídel trebárs aj počas cesty, prostredníctvom mobilného telefónu. Voilá! A do misky psa sa dostalo čerstvé a zdravé krmivo pre psov.
Žiadne behanie za prísadami, žiadne prenášanie ťažkých balíkov, žiadne riziko kontaminácie počas spracovania (surové kŕmenie), ani žiadne dlhé hodiny varenia, porciovania alebo upratovania. Viac času pre našich blízkych, vrátane našich chlpatých členov rodiny.

Slávnostné bravčové, Domáce jahňacie, Farmárske hovädzie - len niekoľko príkladov z ponuky PetChef. V súčasnosti máte na výber už 7 rôznych chutí, takže aj ten najvyberavejší pes si zaručene nájde niečo, čo mu bude vyhovovať.. Ale ktoré by mohlo byť pre neho to najvhodnejšie?

Aby ste nekupovali zajaca vo vreci máme pre vás zľavový kód. Všetko si vyskúšate a uvidíte, že to za to stojí.

Pri svojom prvom nákupe* použite kupónový kód PC-DOGEE55 a otestujte Ochutnávkový balíček so 160 gramovým balením každej zo siedmich príchutí so zľavou -55%! *Pre nových zákazníkov, platí pre prvý Ochutnávkový balíček.

->TU<- si môžeš objednať svoj prvý balíček