Čo znamená označenie krmiva ako holistické? Prestavujeme krmivo pre psov Elbeville 02/2024

Holistické krmivo pre psov je obvykle navrhnuté s ohľadom na celkové zdravie a blaho psa, zameriava sa na celkový životný štýl a potreby zvieraťa. 

Predstavenie krmiva pre psov ElbeVille.

Holistické prístupy sa snažia poskytovať vyváženú výživu a podporovať celkové zdravie psa pomocou kvalitných ingrediencií a minimalizácie chemických prísad. Niektoré kľúčové charakteristiky holistického krmiva pre psov zahŕňajú:

Kvalitné suroviny: Holistické krmivo sa snaží používať vysoko kvalitné a živiny bohaté suroviny. To môže zahŕňať mäso, ryby, ovocie a zeleninu, ktoré poskytujú rozmanitú škálu nutričných látok.

Bez umelých prísad: Holistické krmivo obvykle minimalizuje použitie umelých farbív, konzervantov, aromatických látok a chemických látok. Namiesto toho preferuje prírodné zdroje živín.

Celkový prístup k výžive: Holistické prístupy k výžive pre psov môžu zahŕňať aj iné faktory, ako sú cvičenia, sociálne interakcie a psychické zdravie. Zameriava sa na to, čo je pre psov prospešné nielen fyzicky, ale aj psychicky.

Podpora tráviaceho systému: Holistické krmivo sa často snaží podporovať zdravý tráviaci systém psa. To môže zahŕňať vlákninu z ovocia, zeleniny a celozrnných obilnín, ktorá podporuje správnu funkciu čreva.

Prispôsobenie individuálnym potrebám: Niektoré holistické krmivo môže ponúkať varianty alebo možnosti prispôsobenia, aby lepšie vyhovovalo individuálnym potrebám psa, vrátane rôznych veľkostí, vekových skupín alebo špecifických potrieb.

Je dôležité si byť vedomý toho, že termín "holistický" nemá pevne stanovenú definíciu, a jednotliví výrobcovia môžu používať tento termín rôznym spôsobom. Preto je vždy dobré dôkladne preskúmať zloženie a filozofiu výrobcu holistického krmiva, aby ste zaistili, že spĺňa vaše požiadavky na výživu pre vášho psa. 

ELBEVILLE je prirodzená strava pre celkové zdravie vášho psa. Je vyrobená z najlepších prírodných, lokálnych surovín vrátane tzv. superpotravín a s vysokým obsahom kvalitného čerstvého mäsa.
Vyvinuli sme ju v súlade s holistickým, 360° pohľadom na každodenné potreby psa, aby sme zaistili jeho vitalitu, imunitu a zdravé prospievanie.

ELBEVILLE verí, že zdravému životnému štýlu nášho psa by sme mali venovať rovnakú pozornosť, ako tak robíme u seba a ostatných členov rodiny. A že správna psia strava, ktorá sa komplexne stará o jeho prirodzené potreby, výživu, vitalitu a silnú imunitu pre viditeľne zdravé prospievanie, nemusí byť zložitá vec.

NAŠA FILOZOFIA

ELBEVILLE je tu, aby život s vašim štvornohým členom rodiny bol šťastný a plný radosti. Vďaka tomu, že svojmu milovanému psovi zaistíte tú najlepšiu, plne komplexnú a pritom úplne prirodzenú, udržateľnú stravu prospievajúcu všetkým stránkam jeho zdravého života, si spoločné chvíle budete užívať často a dlho.

ELBEVILLE robí veci tak, aby vás nadchli a prinášali vám radosť. Prirodzene, poctivo, úprimne, transparentne a udržateľne. Preto všetko si ho môžete vážiť.

Ako sa vyrába Elbeville?

Granuly Elbeville sa vyrábajú metódou extrúzie. Tým sa vo vnútri každej granuly vytvoria malé bublinky, do ktorých sa nasávajú tráviace šťavy v žalúdku, čo umožňuje rozklad granúl nielen z povrchu, ale aj zvnútra. To prispieva k vysokej stráviteľnosti granúl. Okrem toho je ich chrumkavosť pre psov zaujímavá a prispieva k veľkej chutnosti granúl.

Čo znamená, že krmivá Elbeville spĺňajú výživové požiadavky FEDIAF pre psov?

Všetky výrobky Elbeville spĺňajú nutričné odporúčania FEDIAF, aby sa zabezpečila výroba nutrične vyváženého kvalitného krmiva. Aby boli krmivá Elbeville považované za kompletné podľa FEDIAF, musia spĺňať minimálne požadované hladiny živín pre 44 položiek.

Odkiaľ pochádzajú suroviny v krmive Elbeville? Akú majú kvalitu?


Všetky suroviny v našom krmive sú vysoko kvalitné. 
Väčšina každej receptúry pochádza z Českej republiky a Slovenska. Čerstvé filé v našich receptúrach vždy pochádza z Českej republiky. Na výrobok ho spracujeme do 72 hodín od jeho prijatia na bitúnku. Takto si zachováva vysokú kvalitu a čerstvosť.

Naša ponuka je tu -> https://www.dogee.sk/elbeville/