Dromy doplnok pre psy a mačky Bronchovet 500ml - pre zmiernenie respiračných ochorení

118 hodnotení
Značka: Dromy

Doplnkové krmivo pre psov a mačky určené pre zmiernenie respiračných ochorení hlavne počas zimných období.

Dostupnosť skladom (3 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 2938
€10,90 / ks €2,18 / 100 ml
Dromy doplnok pre psy a mačky Bronchovet 500ml - pre zmiernenie respiračných ochorení
118 hodnotení
Značka: Dromy
3,5 118 hodnotení

Dromy Bronchovet 500 ml

Laryngotracheitída - psí kašeľ, nákazlivé vírusové infekčné ochorenie. Má krátku inkubačnú dobu, v priebehu ktorej sa môže následne pridružiť sekundárna bakteriálna infekcia. V priebehu jesenných a jarných mesiacov sa ochorenie dýchacieho aparátu, nevyhýbajú psom ani mačkám. Dýchacie aparát sa prostredníctvom vdychovaného vzduchu dostáva do neustáleho spojenia s vonkajším prostredím. Vniknú ak vírusy alebo baktérie do dýchacích ciest, zmení pomer medzi obranným mechanizmom a následne môže dôjsť k infekcii dýchacích ciest. Rastlinné extrakty Echinacea purpurea, Hliva ustricová, obsahujú látky s vysokou imuno-modulačné schopností, ktoré potláčajú široké spektrum vírusov, baktérií a plesní. Obsiahnuté β-glukány aktivujú imunitné bunky, makrofágy, spolu s ďalšími bunkami imunitného systému sa podieľajú na nešpecifické imunite. Ich úlohou je mobilizovať imunitný systém, rozpoznávať a pohltiť cudzorodé látky (baktérie, vírusy) a zneškodniť poškodené bunky. Extrakt skorocelu kopijovitého obsahuje iridoidní glykozidy, saponíny, triesloviny - látky napomáhajúce upokojiť podráždenú sliznicu, podporujúce skvapalnenie hlienov aj odkašliavanie, pôsobí antisepticky aj dezinfekčne. Vitamín C sa podieľa na zvýšenie nešpecifickej imunity, zvyšuje obranyschopnosť voči infekciám s výrazným proti vírusovým a bakteriostatickým účinkom.

Odporúčame užívať: pri ochorení dýchacích ciest bakteriálneho, vírusového pôvodu, pre stimuláciu imunitného systému, podráždenie dýchacích ciest mechanického pôvodu, chronickej bronchitíde.

Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek je bezpečný pre gravidné a laktujúce aj mláďatá v raste.

Zloženie:
invertný fruktózový sirup, extrakt Plantago lanceolata 100 000 mg, extrakt Echinacea purpurea 32 000 mg, extrakt Hliva ustricová 32 000 mg, kyselina citrónová.

Účinné obsahové látky:
Beta-1,3-D-Glukány, echinacosidy, polysacharidy, triesloviny, steroly a flavonoidy, kumaríny, glykozidy - aukubin, slizové látky, kyselina kremičitá.

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 - 20 kg:
k prevencii 5 ml denne, v prípade ochorenia 3 x 5 ml denne.

Dávkovanie pre mačku s hmotnosťou 5 kg: 2,5 - 5 ml denne.

Balenie: 500 ml.

Dodatočné parametre

Kategória: ŠPECIÁLNA STAROSTLIVOSŤ
Hmotnosť: 0.5 kg
Výrobca: Dromy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: