Geloren kĺbová výživa pre kone 1350g (180ks) - jablkový

9 hodnotení
Značka: Contipro

Jablčný Geloren HA je nová príchuť známej a preverenej želatínovej kĺbovej výživy pre kone. 
Geloren HA je kĺbová výživa určená pre ochranu a regeneráciu pohybového aparátu.

Balenie: 1350g (180ks)

Dostupnosť 1 - 3 dni
Možnosti doručenia
Kód: 10136
€63,90 –7 % €58,90 / ks €43,63 / 1 kg
Geloren kĺbová výživa pre kone 1350g (180ks) - jablkový
9 hodnotení
Značka: Contipro
geloren pre kone jablko 3 balenie
€63,90 –7 %
3,4 9 hodnotení

Unikátna kĺbová výživa pre kone.

Geloren HA pre kone - jablkový navyše obsahuje morskú riasu chlorellu. Vďaka svojej spoľahlivosti je obľúbený nielen u športových koní.

Geloren HA je odporúčaný u väčšiny typov kĺbových problémov, napomáha pri riešení kĺbových ochorení, preventívne chráni kĺbový aparát a predlžuje aktívny život. Geloren HA je vhodné užívať pri akútnych pohybových problémoch, pri nadmernej záťaži, pre aktívny pohyb aj v starobe.

Ide o prírodný produkt bez chemických aromat alebo farbív a je vyrábaná zo surovín potravinárskej kvality. Na rozdiel od klasických práškov alebo tabliet pri užívaní Gelorenu oceníte jablkovú príchuť a želatínovú formu. Užívanie Gelorenu nemá žiadne nežiaduce účinku ani negatívny vplyv na organizmus - ide už o rokmi overený prípravok. Chutné želatínové kocky Geloren obsahujú najvyššie možné množstvo naozaj účinných aktívnych látok v dennej dávke.

Kĺbová výživa navyše obsahuje Nutrihyl - špecifický typ kyseliny hyalurónovej pre maximálnu starostlivosť o kĺby, Geloren ďalej napomáha:

  • vyživovať a ochraňovať kĺby, väzy a šľachy
  • zlepšovať hybnosť a pružnosť kĺbov
  • spomaľovať poškodzovanie chrupaviek v kĺbe
  • k zvýšeniu fyzického výkonu
  • k predĺženiu aktívneho veku zvieraťa

 

Obsah účinných látok v jednej žuvacej tablete:
60 mg kyseliny hyalurónovej
285 mg chondroitín sulfátu
2 333 mg želatíny

Denná dávka GelorenHA:
3 ks pre dospelých kone
2 ks pre poníky a mladé kone

Najväčšieho účinok dosiahnete pri 90-dňovom nepretržitom užívaní minimálne jednej kocky denne. Kúru odporúčame zopakovať 3 x ročne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produk určený len pre zvieratá.

 

GelorenHA slúži ako prevencia a podpora liečby akýchkoľvek cicavcov, najmä tých v športovej záťaži alebo vyššom veku. Najčastejšie sa využíva ako doplnok stravy pre športové kone. Kone je však potrebné najprv na prípravok naučiť, pretože 40% sprvu bojuje s nedôverou k želatínové forme prípravku, ktorú si potom naopak veľmi obľúbi. Problémy s prijímaním možno riešiť vysušením kociek do tvrdej podoby (kocku necháte jeden až dva dni voľne ležať). Vysušenie nemá žiadny vplyv na aktívne látky a ich funkčnosť, dôjde iba k strate vody.

Hlavnou účinnou látkou Gelorenu je Nutrihyl®, špeciálne upravená kyselina hyalurónová pre výživu kĺbov. Geloren obsahuje najväčšiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej v porovnaní s konkurenčnými prípravkami. Receptúra ​​prípravku je založená na 15 rokov vyrábanom liečive kĺbových ochorení, ktoré je najpoužívanejším prípravkom na liečbu kĺbových problémov u koní v ČR.

Účinnosť lieku Geloren HA bola overená v štúdii na 7 veterinárnych pracoviskách, ktorého sa celkom zúčastnilo 53 koní. Po 30 dennom užívaní sa pozitívny vplyv prejavil u 93% koní.

Odkaz na štúdiu: http://www.equichannel.cz/nutrihyl-pomaha-pri-onemocneni-kloubu-u-koni

Číslo schválenia veterinárneho prípravku: 047-20 / C


Hmotnosť: 1 350 g
Určené pre zvieratá na kĺby a kĺbovú výživu

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pohybový aparát kone
Hmotnosť: 1.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: