Super Prémiová Rada

4 položiek celkom
c7ee2156d949ff69ea4c388b4e2f2140
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€39

Senior Light 22/09 Vyvinuté špeciálne pre starších psov a pre psov s nízkou aktivitou.

Kód: 4791
vyr 130 duck rice
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€41,20

Granule Duck Rice super prémium sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky požiadavky na výživu všetkých plemien dospelých psov s citlivým trávením a poruchou zažívanie.

Kód: 4782
vyr 43Bardog Cham AKS
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€42,30

BARDOG Super premium Aktiv Sport  je určený pre tažko pracujúce a športovné psy, (polícia, vojaci, lovecké a saňové psy) ktorý sú vystavený vysokej fyzickej záťaži nebo...

Kód: 4785
d7cf76a64666f9b8089c66796d8ba6ff
Novinka Tip Dogee odporúča * bez obilnín
ZadarmoZadarmo
€42,39

Granule  Lamb Rice  super prémium sú vhodné pre psov s nízkou, alebo normálne energetickú aktivitou a pre psy s intoleranciou k potravinám.

Kód: 4788

Super prémiová krmiva Bardog spĺňajú vysoké nároky na energetický prísun psov, ktorí sú neustále v záprahu. Aktívny športovci, psy v službe, ťažko pracujúci psy a výstavné psy podstupujú veľkú záťaž, preto potrebujú krmivo s perfektnými nutričnými hodnotami.Základnými podmienkami takéhoto krmiva sú kvalitné vstupné suroviny, vyvážený pomer živín, skvelá stráviteľnosť a podpora imunitného systému aj pohybového aparátu.Granule Bardog radu super premium sú od prvovýroby surovín, cez ich spracovanie až po finálne zabalenie pod prísnou kontrolou, za čo každoročne získavajú medzinárodný certifikát najvyššej kvality GMP + a IFS. Receptúra ​​vylučuje GMO, PŠENICU, SÓJU a krv. Tuk sa nachádza len vo vnútri granúl, preto sú na povrchu suché. Prírodné konzervanty potom zaisťujú trvanlivosť po dobu 18 mesiacov, čo garantujeme.Krmiva v tejto kategórii sú určené pre dospelých a starších psov všetkých plemien. Bez obáv si na nich pochutnajú psy s alergiou, potravinovou intoleranciou alebo nadváhou. V ponuke máme mäso lososa, kuracie, morčacie, králičie, jahňacie a bravčové. Výber je na Vás.