Anadi svietiaci obojok pre psy s vlastným textom - ruzová farba textu

Kód: 15843/M 15843/XL Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Anadi
€44,60 / ks €48,90 / ks od €44,60 / ks
skladom skladom Zvoľte variant
veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.10.2022 6.10.2022 Zvoľte variant

Svietiaci obojok je ideálny na zvýšenie bezpečnosti vášho psa pri venčení za šera alebo tmy. Psa ochráni pred nepozornosťou cyklistov alebo vodičov a vy budete mať presný prehľad o tom, kde sa Váš pes pohybuje.

Dve veľkosti v ponuke: M a XL
Farba textu: ruzová

Detailné informácie

Podrobný popis

Nastaviteľný svietiaci obojok pre psov s vlastným textom, obrázkom, alebo ako živá hudba je nielen funkčný, ale aj zábavný.

V aplikácii vo svojom mobilnom telefóne si text ľahko a rýchlo zmeníte a upravíte si jeho projekciu na displeji. Pri každej prechádzke môže byť text iný. Prípadne nakreslíte obrázok či využijete ďalšie možnosti, ktoré aplikácia ponúka.

Aplikáciu môžu mať vo svojom mobilnom telefóne všetci členovia rodiny. Zadaný text na obojku zostáva. Zmeniť ho možno ľahko, stačí telefón spárovať s obojkom cez bluetooth (štandardný postup párovania akéhokoľvek zariadenia, viď návod) a vybrať z už skôr uložených textov, alebo napísať text nový.

Tento svietiaci obojok môže slúžiť ako identifikačný, keby sa psík zabehol. Do textu môžete uviesť vaše telefónne číslo a meno psíka, napr. AZOR 777888999. Svietiaci obojok s textom využívajú aj rôzne záchranárske organizácie a v texte je uvedená príslušnosť k danej organizácii, napr. RESDOGS MANTRAILER alebo pracovné zameranie, napr. CANISTERAPEUTICKÝ PES. Prípadne sa do textu uvádza informácia pre ostatných okoloidúcich - napr. PES VO VÝCVIKU, NEDOTÝKAŤ SA PSA, NEKRMIT, apod.

Alebo si jednoducho môžete zvoliť nejaký vtipný text a pobaviť rodinu, priateľov či okoloidúcich.

2 veľkosti
M - pre obvod krku 38 cm - 50 cm

XL - pre obvod krku 39 cm - 70 cm

Farby
Obojok je čierny, farba textu môže byť:

modrá
ružová


Návod na použitie
Je to naozaj ľahké a intuitívne, zvládne to aj dieťa!

Stiahnite si aplikáciu do svojho telefónu TU. Po rozkliknutí odkazu zvoľte na stiahnutie tlačidlo App Store pre iPhone alebo APK Download pre ostatné telefóny. Nikdy nesťahovať cez Google play - nefunguje korektne!

Zapnite obojok dlhším podržaním vypínača umiestneného na obojku (LED ON/OFF). Na obojku sa po zapnutí objavia informácie o stave batérie (piktogram) a jeho originálne označenie zložené s číslic a písmen. Každý kus má svoje vlastné označenie.

Spárujte obojok s vašim telefónom cez bluetooth - štandardný postup párovania zariadenia cez bluetooth - viď prvé 3 obrázky v obrázkovom návode vyššie. V dostupných zariadeniach sa vám objaví SpotLED_ - za dolným podčiarkovníkom bude uvedené originálne označenie vášho obojku, ktoré sa objavilo po jeho zapnutí. S týmto zariadením spárujte svojim mobilným telefónom.

Vo svojom mobilnom telefóne vyhľadajte stiahnutú aplikáciu SPOTLED a otvorte ju.

Pozri prvý obrázok dole v obrázkovom návode vyššie. Kliknite na modré tlačidlo vpravo dole, na ktoré ukazuje šípka - T Text. Keď to urobíte prvýkrát, stiahne sa príslušenstvo. To sa pri ďalšom spustení už nebude opakovať.

Pozri druhý obrázok dole v obrázkovom návode vyššie. Do políčka viď šípka napíšte text. Text uložte zeleným tlačidlom s piktogramom diskety - viď tretí obrázok.

Na hlavnej strane - viď posledný obrázok - sa vám budú zobrazovať všetky uložené texty. Pokiaľ budete chcieť niektorý aktivovať, zobraziť na obojku, kliknite na piktogram trojuholníka v krúžku - viď štvrtý obrázok. Hneď potom je vždy potrebné zvoliť Anim Type - viď piaty obrázok. Náš favorit je Scroll to the left.

Ďalšie nastavenia už zvládnete intuitívne - napr. Brightness je nastavenie jasu nápisu, je možné ho stlmiť alebo naopak rozžiariť. Je možné nastaviť rýchlosť (speed), zmeniť font. Až sa naučíte zadávať text, ľahko už si poradíte s ďalšími tlačidlami dole na hlavnej stránke, napr. Anim, obrázky. Postup je podobný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.