Dokonalá Láska 40 podporný prípravok pri epileptickom záchvate 10ml EXP 02 2023

Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska

Zmes na inhaláciu z fľaštičky alebo z dlaní. Napomáha stabilizácii a regenerácii pri a po epileptickom záchvate.

Dostupnosť skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 17549
€21,50 –30 % €15 / ks
Dokonalá Láska 40 podporný prípravok pri epileptickom záchvate 10ml EXP 02 2023
Neohodnotené
Značka: Dokonalá Láska
dokonala laska podpora pri epileptickem zachvatu 5ml dogee sk
€21,50 –30 %

SPÔSOB POUŽITIA

4 kvapky na každých 7 kg živej hmotnosti psa. U psov s telesnou hmotnosťou pod 4 kg podávajte jednotnú minimálnu dávku 3 kvapky. Príslušný počet kvapiek nakvapkajte do dlaní a z nich vytvorte improvizovanú masku, ktorú priložíte psíkovi tesne k ňufáku a papuľke. Len na vonkajšie použitie.

ZLOŽENIE

Mandľový olej, esenciálne oleje - kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvätná (Ocimum sanctum), vitamín E (tokoferol).

MANDĽA OBYČAJNÁ - z mandlí, plodov nádherného stromu, je lisovaný mandľový olej. Je vhodný pri rekonvalescencii a po zákroku či chorobe. Na kožu a srsť má zvláčňujúce a regeneračné účinky. Je vhodný pre olejové zábaly poškodené srsti. Pôsobí ľahko upokojujúcim účinkom a podporuje relaxáciu. Má schopnosť veľmi dobre prenikať kožou do organizmu. Je vhodný na kožu šteniat. Vhodný pre ošetrenie kože bezsrstých plemien.

KADIDLO (Boswelia) - Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpén a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

BAZALKA PRAVÁ - Bazalka pravá (Ocimum basilicum) je aromatická rastlina z čeľade hluchavkovitých. Kvitne od júna do septembra. Je pôvodom z Indie a z ďalších vlhkých tropických regiónov Ázie, kde bola pestovaná viac ako 5000 rokov. Do Európy sa dostala v 16. storočí a v súčasnosti sa pestuje väčšinou na záhradách a v domácnostiach. Hindské kultúry považujú bazalku za posvätnú bylinku. V niektorých kultúrach je táto rastlina zase znamením lásky a oddanosti medzi mladými pármi.

UPOZORNENIE

Pred použitím vždy pretrepte. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Liek nie je určený pre gravidné suky. Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv doporučených veterinárnym lekárom.

Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Liek je určený pre psy.

Doba použitelnosti: Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby viď obal

Balenie: 5ml, 10ml

Číslo schválenia: 015-17/C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: