Topvet sirup pre psov 200ml - utlmenie stresu

Neohodnotené
Značka: TOPVET

Veterinárny prípravok pre psov, podpora na upokojenie a utlmenie stresu pri ohňostrojoch, cestovaní, či adaptácii...

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 6356
€10,69 –30 % €7,45 / ks €3,73 / 100 ml
Topvet sirup pre psov 200ml - utlmenie stresu
Neohodnotené
Značka: TOPVET
sirup pre psov antistres
€10,69 –30 %

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia k utlmeniu psa pri zvýšených prejavoch stresu.

Bylinný komplex tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčší stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie, ohňostroje a ďalšie).

  • Šišiak bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k správnej funkcii psychiky.

  • Ľubovník bodkovaný - je využívaná k potlačeniu nervovej únavy a stresu.

  • Maca - podporuje lepšie duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu.

  • Valeriána lekárska - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity.

  • Žen-šen - prispieva k správnej funkcii psychiky. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

 

Ako sa používa Stres sirup pre psov?

Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 5 - 10 ml (1 - 2 čajové lyžičky) na 10 kg hmotnosti. Pre zvýšenie účinku je možné dávku následne zvýšiť na dvojnásobok.

Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

 

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Šišiak bajkalský štandardizovaný extrakt, Ľubovník bodkovaný štandardizovaný extrakt, Maca štandardizovaný extrakt, Valeriána lekárska štandardizovaný extrakt, Žen-šen štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Sorban draselný.

Šišiak bajkalský standardizovaný extrakt 50mg/5 ml

Ľubovník bodkovaný stand. extrakt 50mg/5 ml

Maca stand. extrakt 25mg/5 ml 

Valeriána lekárska stand. extrakt 50mg/5 ml

Žen-šen stand. extrakt 15mg/5 ml

Vitamín C 15mg/5 ml

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Balenie: 200 ml

DOPLNOK STRAVY - DEFINÍCIA PODĽA ZÁKONA

Výživové doplnky sú potraviny na doplnenie prirodzenej stravy.

Sú koncentrovanými zdrojmi živín. Nie sú liekmi, neslúžia na liečbu a preto je v ich prípade zavádzajúce a klamlivé a zároveň preto zakázané uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení. Výživové doplnky nesmú obsahovať zložky v množstvách ako sú v liekoch, nesmú obsahovať omamné, psychotropné látky a akékoľvek iné zložky, ktoré nie sú bezpečné, resp. v množstvách, ktoré nie sú dokázateľne bezpečné. Pokiaľ obsahujú tzv. nové zložky, tieto musia byť v súlade s nariadením (EC) 258/97.

Doplnok stravy je potravina, ktorej účelom je doplňovať bežnú stravu a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, obsiahnutých v potravine samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť produktu a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní doplnkov stravy hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku produktu (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí kedykoľvek doložiť. Doplnky stravy musia spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontrolujú príslušné na to určené inštitúcie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: