Dummy "Sniffle" oranžový s kožušinou

Neohodnotené
Značka: Mystique

Dummy Sniffle s kožušinou - môžete mať pri prechádzkach so svojim psom vždy vo vrecku a byť tak pripravený na tréning kedykoľvek a kdekoľvek.

malá váha, vhodný predovšetkým pre šteňatá

Dostupnosť 1 - 3 dni
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 11599
€10,90 / ks
Dummy "Sniffle" oranžový s kožušinou
Neohodnotené
Značka: Mystique

Vďaka malej váhe a veľkosti aport efektívne pomáha psovi zvykať si na prácu s aportom a preto je vhodný predovšetkým pre šteňatá, mladých a neskúsených psov a menšie plemená.

Dummy Sniffle vyniká predovšetkým malou veľkosťou, čo je jeho hlavná výhoda pri skladnosti. Jeho veľkosť ho predurčuje na presnejšiu a precíznejšiu prácu psa s nosom, čo neskôr jeho majiteľ ocení pri dohľadávaní väčšieho dummy alebo zveri. Navyše je jednoduchšie skryť tento dummy hlbšie do terénu a tým tak zlepšiť dohľadávku Vášho psa.

Pre realistickejší tréning môže byť aport pachovaný a vďaka silnej, odolnej tkanine a špeciálnej náplni môže byť používaný tak pri tréningu na súši ako aj na vode, keďže aport sa drží na hladine. Jeho krátke a oválne telo umožňuje psovi lepší úchop.

Môže dochádzať k čiastočnému vypadávaniu chlpov alebo častí kožušiny, lebo sa mechanicky manipuluje s produktom, čo nie je dôvod pre reklamáciu.

Naše dummy sú špeciálne navrhnuté pre výcvik poľovných psov. Základnou požiadavkou pre tréning je takzvaná mäkká morda, ktorá zabraňuje aby zver, prípadne dummy, boli poškodené pevným zákusom a tým aj nepoužiteľné. Dummy nie sú vhodné pre preťahovacie hry.

Výhody

• pre každodenný tréning
• vysoká kvalita
• trénuje dohľadávku, koncentráciu a čuch
• silná a odolná tkanina
• vhodný pre tréning na súši, aj na vode
• môže byť pachovaný
• pre psov akéhokoľvek veku
• lepšia skladnosť

 

Kožušina na dummy môže byť dodaná v rôznych farbách (ako na obrázku).  Rôzne farby kožušín nie sú dôvodom na reklamáciu.

Dodatočné parametre

Kategória: APORTY KOŽUŠINOVÉ (DUMMY)
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: