Dromy doplnok pre psov a mačky Malpicoll 250g - pôsobí na príčiny zhoršené mobility a nie len na symptómy

3 hodnotenia
Značka: Dromy

Bioaktívne kolagénne peptidy s prírodným obsahom vitamínu C z tropickej čerešne Aceroly. Doplnkové krmivo pre psov a mačky pre podporu väzov, šliach a svalov.

Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: 2965
€10,89 / ks €43,56 / 1 kg
Dromy doplnok pre psov a mačky Malpicoll 250g - pôsobí na príčiny zhoršené mobility a nie len na symptómy
3 hodnotenia
Značka: Dromy
4,7 3 hodnotenia

Dromy Malpicoll
Kolagén je najčastejšie sa vyskytujúca živočíšna bielkovina, ktorá je nevyhnutnou súčasťou všetkých spojivových a podporných tkanív. Základnou stavebnou jednotkou tejto bielkoviny sú peptidy. Kolagénne peptidy sú základné účinnou látkou kolagénnych arthronutraceutik, stimulujúcich množenie chrupavkových buniek, ktoré zvyšujú syntézu chrupavkového kolagénu a regenerujú tak kolagénne štruktúry chrupavky tvoriaci pohybový aparát. Nová generácia aktívnych ingrediencií Bioactive Collagen Peptides - Petagile®, pôsobí na príčiny zhoršené mobility a nie len na symptómy. 

Pri perorálnom podaní sa Bioactive Collagen Peptides- Petagile® za pomocou enzýmového štiepenia dostávajú do zažívacieho traktu odkiaľ, sa cez lymfatický systém a krvný obeh vstrebávajú do kĺbových tkanív a buniek čím zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. BioActive Collagen Peptides - Petagile® majú schopnosť v priebehu 12 týždňov vytvárať v medzibunkovom priestore vysoko usporiadané vláknité fibrily, ktoré sú k sebe pevne viazané a tým je daná základná funkcia kolagénu v tkanivách a tou je pružnosť aj pevnosť. Pre účinnú a prirodzenú tvorbu kolagénu, ktorá s vekom klesá je nutný vitamín C. Vitamín C v prírodnej forme v spojení s Bioactive Collagen Peptides® je dôležitým kofaktorom, ktorý je zodpovedný za vznik plne funkčného kolagénu. Acerola - Barbadoská čerešňa ktorej plody obsahujú najväčšie prírodné obsah vitamínu C a ďalšie zdraviu prospešné látky (Vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E; minerály ako napr. Draslík, horčík, zinok, vápnik, železo, meď, fosfor; glukózu, fruktózu, sacharózu a ďalšie nenahraditeľné bioflavonoidy). Vitamín C v prirodzenej prírodnej forme prispieva k udržaniu funkcie imunitného systému. Významne sa podieľa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa.

Odporúčame užívať:
u rastúcich jedincov a šteniat obrích plemien, pre psov kŕmené surovou stravou B.A.R.F., športovo zaťažované, u poúrazové a pooperačnej starostlivosti, pre zlepšenie hybnosti u starších jedincov, v prípade degeneratívneho ochorenia pohybového aparátu
.

Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek je bezpečný pre gravidné a laktujúce aj mláďatá v raste.

Zloženie:
kolagénne peptidy Bioactive Collagen Peptides® Petagile® 950 g, Acerola - Malpighia glabra 50 g.

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 kg:
1 odmerka = ± 10 g. K prevencii 2 g denne ± 1/4 odmerky. Pri zvýšenej záťaži, rastu u starších jedincov, po úrazová a pooperačná starostlivosť: 5 g denne ± 1/2 odmerky.

Dávkovanie pre mačku 5 kg:
2 g denne ± 1/4 odmerky. Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov. U chronických stavov je možné nepretržité podávanie.

Balenie: 250 g

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY pre BARF
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: