Dromy doplnok pre psy a mačky Hyalex 120tbl. - podpora novotvorby kolagénových vlákien

8 hodnotení
Značka: Dromy

14 aktívnych zložiek pre aktívny pohyb, 120 tbl.

Dostupnosť skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 3235
€22,50 / ks
Dromy doplnok pre psy a mačky Hyalex 120tbl. - podpora novotvorby kolagénových vlákien
8 hodnotení
Značka: Dromy
4,1 8 hodnotení

Dromy Hyalex
Pohybový aparát zvierat je často vystavený nielen náročné záťaži, ale môže byť postihnutý aj radom vývojových chýb. Svaly a kĺby môžu byť vystavené jednostrannému alebo neúmernému zaťaženiu, prípadne i obezitou,na čo časom začne pohybový aparát reagovať. S ohľadom na tieto fakty by sme kĺbový systém nášho psa mali vyživovať a chrániť.

Každé ochorenie kĺbov je zvyčajne sprevádzané vznikom zápalu a bolestí, ktoré vedú k obmedzeniu hybnosti, prehlbujú a urýchľujú degradáciu chrupavky a spojivových tkanív. Hyalex je kŕmny doplnok štrukturálnej aj funkčnej povahy, ktorý pôsobí na zmiernenie kĺbových problémov s následnou ochranou pohybového aparátu.

Doplnkové krmivo podporuje novotvorbu kolagénových vlákien tvoriaca štruktúru kĺbovej chrupavky. Napomáha spomaľovať deštruktívne zmeny, má aj pozitívne účinky v procese osteoartritídy, osteochondrózy, synovitídy, optimalizujú vlastnosti kĺbovej tekutiny a pomáhajú obnovovať jej pôvodné vlastnosti. Výrazne podporuje imunitný systém, ktorý zasahuje do všetkých dejov v organizme a podieľa sa na ochrane organizmu pred voľnými radikálmi.

Odporúčame užívať: 
k účinnej prevencii i doplnkovej liečbe zápalových a degeneratívnych stavov kĺbov, väzov, šliach a svalov, k regenerácii po úrazoch, športových zraneniach aj operačných výkonoch.

Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek je bezpečný pre gravidné a laktujúce aj mláďatá v raste.

S ohľadom na zmes látok radiacich sa do skupiny SYSADOA - symptomaticky pôsobiace látky odporúčame podávať 2x ročne po dobu 60 - 90 dní.

Zloženie:
mikrokryštalická celulóza, glukosamín hydrochlorid, maltodextrín, kolagénne peptidy, Boswellia serrata extrakt, 
MSM -methylsulfonylmethan, Harpagophyt procumbens extrakt, vitamín C - kyselina l askorbová, Yucca shidigera extrakt, horčík - Mg, hyaluronát sodný, vitamín E ako alfa-tokoferol, chondroitín sulfát, Pagaštan konský extrakt, Praslička roľná extrakt, astaxantín, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 kg: pri ťažkostiach 4 tablety denne po dobu 10-20 dní. Po tej pokračovať v zníženom dávkovaní 2 tablety denne.

Dávkovanie pre mačku 5 kg:
1 tableta denne. 
Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov.

Balenie: 120 tabliet.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: